Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērni ar policistiem runā par drošību (ar foto) 1

Šodien Jelgavas tehnikuma sporta laukumā, Jelgavas Pašvaldības policijai sadarbojoties ar tehnikumu, Jelgavas izglītības pārvaldi un brīvprātīgajiem, organizēts pasākums «Drošības diena kopā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības policiju».

Drošības diena organizēta Jelgavas izglītības iestāžu atvērtajās vasaras skolās esošajiem sākumskolas skolēniem. Galvenie pasākuma mērķi bija akcentēt bērna drošības jautājumus, veicināt bērnu uzticēšanos policijas darbiniekiem, veicināt satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa, kā arī orientēt bērnus uz veselīgu dzīvesveidu kā tautas izdzīvošanas objektīvu priekšnosacījumu, skaidro policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Dažādos pārbaudījumos kopumā sacentās astoņu skolu komandas. Atklājot pasākumu, katra no komandām prezentēja savas komandas nosaukumu, devīzi. Sacensību gaitā tika pārbaudītas bērnu zināšanas dažādos ar drošību saistītos jautājumos, kā arī veicināta bērnu komunikācija ar policijas darbiniekiem. Pasākuma laikā bērniem bija jāveic tādi uzdevumi kā vārda pārraidīšana ar Morzes ābeces palīdzību, jāizsaka savas domas par dažādiem drošības jautājumiem uz ceļa, ūdenī, jāsniedz pirmā palīdzība, jāiemēģina kāja futbola soda sitienos, jāizved komanda caur šķēršļu joslu.

Tika pasniegti diplomi erudītākajiem, labākajiem sakarniekiem, saliedētākajiem, līdzjūtīgākajiem mediķiem, drošākajiem gājējiem uz ielas, labākajiem futbolistiem, tehniskākajiem, labākajiem snaiperiem šautriņu mešanā, kā arī pasniegti kliņģeri un muzeju dāvanu kartes.

«Lai gan šāda veida pasākumus Jelgavas Pašvaldības policija organizēja pirmo reizi, bija jūtams, ka bērniem šāda veida pasākumi patīk un viņi labprāt iesaistās, turklāt viņiem šķiet aizraujoši sadarboties ar policijas darbiniekiem,» atzīst A.Saulīte.

Foto: Jelgavas Pašvaldības policija

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Tautas izdzīvošanas (lasi bērnu) objektīvs priekšnosacījums ir autobusa vadītāja CSN 10. 4. un 73. punkta zināšanas, jo viņam tiek uzticētas bērnu dzīvības, kad pavadam bērnus uz skolu un ielaižam autobusā. Veselīgs dzīvesveids tas jau ir otršķirīgi. Jebkurš melnais BMW var pārvilkt tam svītru priekšā strauji nobremzējot.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 01:03

Jelgava