Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biomasas koģenerācijas stacijā veic apkopes darbus; problēmas novērsīs tuvākajā laikā 1

Pirms aukstā laika iestāšanās bija nepieciešams veikt apkopes darbus biomasas koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā 73a, aizvietojot tās jaudu ar esošajām gāzes katlu mājām Aviācijas ielā 47 un Ganību ielā 71 un 71a, informē siltumapgādes uzņēmuma «Fortum Jelgava» pārstāve Guntra Matisa. 

Tāda veida pārslēgšanās, izmantojot Lielupes saistvadu, notika pirmo reizi un radīja neparedzētus traucējumus pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmā. Iespējams, atsevišķām mājām netika pietiekamā daudzumā piegādāts siltums, kā arī, iespējams, māju siltumapgādes sistēmā ir iekļuvis gaiss, tādēļ var būt nepieciešama iekšējo sistēmu atgaisošana. «Mēs lūgsim māju pārvaldniekus iesaistīties mājas iekšējo sistēmu atgaisošanas darbos, kur tas būs nepieciešams,» sola G.Matisa.

Bez Aviācijas ielas 47 katlumājas un gāzes koģenerācijas stacijas Ganību ielā 71a patlaban iedarbināta arī gāzes katlu māja Ganību ielā 71. Visi uzņēmuma tehniskie speciālisti strādā, lai siltuma padevi atjaunotu normālā režīmā.

«Vēlamies arī informēt, ka pašā siltumapgādes sistēmā nav tehnisku problēmu. Siltumapgādes piegādes kvalitātes traucējumus radīja tas, ka šādā darbības režīmā siltumapgādes tīkls tiek darbināts un vienlaicīgi arī testēts pirmo reizi. Papildus apstāklis tīkla darbības traucējumiem ir šim laika periodam salīdzinoši siltie laika apstākļi, kuru dēļ katlu mājā slodze nepaaugstinājās automātiski nepieciešamajā režīmā.  Šie sistēmas darbības traucējumi tiks noteikti ņemti vērā sistēmas ekspluatācijā nākotnē, lai nepieļautu šādu situāciju atkārtošanos,» skaidro G.Matisa, atvainojoties klientiem un sadarbības partneriem par sagādātajām neērtībām un problēmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava