Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvinspekcijas speciālisti būvobjektos atklāj nepilnības dokumentos 11

Šodien Jelgavas pilsētas pašvaldības Būvinspekcijas speciālisti pārbaudīja būvniecības procesā esošos objektus Jelgavā, lai pārliecinātos, vai būvniecības procesā tiek ievērotas projektos un normatīvajos aktos noteiktās prasības. Pārkāpumi būvniecībā netika konstatēti, fiksētas atsevišķas nepilnības dokumentācijā. 

Rīt un tuvākajās dienās Būvinspekcijas speciālisti apsekos 33 sabiedriski nozīmīgas publiskās ēkas, kuras pieņemtas ekspluatācijā pēdējo piecu gadu laikā un kurās paredzēts vienlaikus uzturēties vairāk nekā simts cilvēkiem.

Otrdien Būvinspekcijas speciālisti apsekoja jaunceļamo tirdzniecības centru «Rimi» Rīgas ielā, vagonu rūpnīcas «UVZ Baltija» būvlaukumu Aviācijas ielā, tirdzniecības nama «Kurši» piebūves būvniecību un Pasta salu, kur notiek būvniecība. Objektos ir konstatētas nepilnības dokumentācijā. Tās divu dienu laikā ir jānovērš un dokumentācija jāiesniedz Būvvaldē, informē Jelgavas pašvaldība.

Rīt un tuvākajās dienās speciālisti novērtēs objektus Pārlielupē - lielveikalus «Iki», «Supernetto», «K-Rauta», «Krūza», kā arī sabiedriski nozīmīgas publiskas ēkas – Zemgales Olimpisko centru, Jelgavas 4.vidusskolu un uzņēmumu «AMO Plant».

Pārbaužu laikā kopā ar ēkas īpašniekiem vai pārvaldniekiem tiek izvērtēts, vai būvē nav nedrošas vietas, piemēram, plaisas ēkas nesošajās konstrukcijās, nav bijuši ugunsgrēki un veiktas patvaļīgas pārbūves.

Pilsētas sabiedriski nozīmīgo un publisko ēku īpašniekiem pašvaldība nosūtīs vēstules, kurās Būvvalde aicinās ēkās veikt tehnisko apsekošanu un sertificētu speciālistu atzinumu iesniegt Būvvaldē.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Baba Toņa

Labaja pusē no Ivara Jakovela štāba Lielā ielā 20a ir visā augstumā pārplīsusi baltu silikātķieģeļu siena,
domāju siena apdraud Sogla sosus.

pirms 6 gadiem, 2013.11.26 19:53

Greex

Tas nav atspoguļots dokumentācijā, tāpēc neviens to ij nepamanīs!

pirms 6 gadiem, 2013.11.26 22:52

xxx

Tie ir tie paši būvinspektori kas pārbauda arī saplaisējušo Dobeles šoseju no atmodas ielas krustojuma vai kā

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 08:30

martins

Būtu tikai normāli, ja būvinspektori objekta apskates laikā nēsātu aizsargķiveres...

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 08:51

......

viņiem pauri tāpat ir cieti..Bet šis fotogrāfijas ir lietišķs pierādījums VDI un V. Dūmam . Viņam lai uzliktu sodu ar to pietiekot. Skatīsimies kā būsjo .Kalpaka ielā 9 par vienu strādnieka pārkāpumu uzlika ja nemaldos 500 ls.

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 09:01

re!

Nemetīs taču savējiem ķieģeli uz galvas!

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 15:41

essss

Bet viņiem taču ķiveres bija visiem, es garām ar mazo staigājos un redzēju, ka visiem bija ķiveres galvā, pievērsu uzmanību, jo domāju, ka varbūt atkal kaut kas brūk. Varbūt ejot ārā novilka.

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 09:27

......

ko tad Tu ar puišeli tik agri staigāji ?Kur tad tur iekšā tās ķiveres var nolikt ,smiltīs nosviest ? Un kāpēc vienam ir ,pie galvas pieaugusi vai siltāk? Ā tas tak laikam darbu vadītājs , jāā tam jābūt ķiverei , inspektoriem nevajaga. Lieli priekšnieki ,viņus jau neaiztiks . Valdi Dūms rīkojies tagad iepazīsim kā rīkojies pret ieredņiem

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 10:11

Liepa

Puišeļi dodas pastaigā pa objektu. Nenopietni!

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 09:31

iedzivotajs

Parbaudiet maju Cakstes bulvari 11. Tur sienas ir plaisas, kas aizpustas ar putam un kapnu telpa viss ir saplaisajis. Majas vecakais saka, ka tas esot normali. Esot veiktas parbaudes. Man gan tas ticibu neievies.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 14:34

Jautājums

Vai māju sienas neapdraud TV kabeļi, kas pārvilkti no vienas mājas uz otru? Vai tāda slodze uz sienām ir paredzēta dokumentācijā? Pilna Jelgava ar tādiem veidojumiem, piemēram, Mātera ielā 19.

pirms 6 gadiem, 2013.12.05 13:40

Jelgava