Caune saņem Mērfija titulu (papildināta) 33

Šodien Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) pasniegtas sabiedrības cieņas balvas «Cicerons». Savukārt antibalvu saņēmis Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune par tautas dotās uzticības izniekošanu.

Turpinot tradīciju, LZA pasniegtas sabiedrības cieņas balvas «Cicerons». Starptautiskajā kategorijā balva šogad piešķirta pašreizējam Eiropas Savienības tiesas tiesnesim Egilam Levitam par augstu tiesiskuma kritēriju aizstāvēšanu. Tāpat balvas saņēma arī  Tālavs Jundzis, mācītājs Juris Rubenis un Anatolijs Gorbunovs. Šā gada Cicerona Goda nosaukumu iegūs arī  mecenāti Boriss un Ināra Teterevi par ieguldījumu Rundāles pils atjaunošanā un atbalstu izglītībai, informē balvu pasniegšanas ceremonijas rīkotāji. Savukārt antiblavas saņēmējs – Mērfija titula ieguvējs – ir Z.Caune, jo ir izniekojis tautas doto uzticību, piedaloties malumedībās un vēlāk to noliedzot.Cicerona balvas žūrijas atbildīgais sekretārs Miervaldis Mozers zz.lv skaidro, ka Merfija tituls netiek piešķirts, lai kādu nosodītu vai rosinātu atstādināšanu no amata. «Tas drīzāk ir brīdinājums,» piebilst viņš.Šogad Mērfija titulam virzīts arī skandāls ap «AirBaltic» un televīzijas, kas pārlieku noslogo skatītājus ar reklāmām.Z.Caune bija aicināts arī uz ceremoniju LZA, taču neieradās. Pats Z.Caune zz.lv apgalvo, ka uz svinīgo ceremoniju aicināts netika un par titula piešķiršanu viņam nezina.

Pievieno komentāru

Komentāri 33

jupis

Kāmēr deputāti strādās administrācijas aprparātā nekas nemainīsies,un nevar mainīties!

pirms 8 gadiem, 2011.12.23 07:58

Caunjuzauri kur bija kedes sunji apbalvoshanas laika , nu tie tur kas par tevi celas un krita , tie tur kas tavus sudus smelj , nu tie tur kas ir stulbi ka divi zirga nagi , kas neko nesaprot no likumiem :D :D :D

Mees traktoristi un slaucejas busim sarugtinati ja pievilsi :D

pirms 8 gadiem, 2011.11.30 21:54

tiesātais

Jelgavas novads ar Caunes kungu priekšgalā atbalsta agrāktiesātu personu iecelšanu un paturēšanu augstos novada amatos-----Jelgavas novada dome par to klusē, bet drīz tas nāks gaismā----NĀKAMAIS SKANDĀLS DRĪZ BŪS PUBLISKAJĀ TELPĀ.----BRĪDINĀJUMS -----

pirms 8 gadiem, 2011.11.30 12:59

Andrejs

Šo blēdi Cauni kopā ar visiem deputātiem sen jau vajadzēja novākt no politiskās skatuves. Tagad tas irt iespējams - ppašvaldību ministrs ir cits.

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 20:27

Represētā

Malacis Caunes k-gs beidzot esiet kļuvis visslavenākais cilvēks valstī- ilgi gājāt šo slavenības ceļu un nu tas ir piepildījies- bravo mēs lepojamies un solām Jūsu nopelnus neaizmirst nākošajās pašvaldības vēlēšanās-apsolām!

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 15:54

ome to ieņirdzu

Ar jauno Merfija balvas ieguvēju labprāt pagulētu zem vienas segas, esmu veca un tā gribētu pieglausties pie silta sāna, būtu tik silti un atcerētos sen aizmirsto kas bija jaunības laikos, bet paps jau nebūs ar mieru - viņam netrūkst jauno skuķu, kuras arī grib kādu prieciņu saņemt no augsti godalgota kunga!

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 13:38

he he he

tur nekas nav jāsaprot, jo re, vēl balvu iegūst, iespējams arī naudas izteiksmē bija.

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 12:25

ap

Cits jau sen būtu sapratis, kas jādara pēc šādām šmucēm ...

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 11:03

ieņirdzu

ome un sane nevienu citu sinonimu nezina kā tikai skauž un skauž... laikam jau guļ zem vienas segas ar jauno Mērfija titula ieguvēju, jo vņām vienīgajām neskauž tāds tituls un vēlās pašas tādu, bet ja nevar dabūt, tad vismaz draudzēsies ar tādu, kam ir

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 10:29

he he he

nez kā tur būs, ja policija cauņapapu attaisnos malumedību sakara, uztaisīs par baltu enģelīti, vai šo balvu cauņpaps atdos atpakaļ???

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 10:25

Jānis

Te nu mēs redzam ,cik augsti novērtēts mūsu novada vadonis-cilvēks kurš par jebkuru cenu vēlas savu novadu padarīt par vislabāko Latvijā(tas izskan jebkurā Caunes uzstāšanās reizē-gan absurdā Zemgali -Latvijas maizes klēti padarīt par biodegvielas ražotni!!! -lai gan tas būtu darāms Latgalē ,kur nevar iegūt augstas kviešu ražas,gan uzstājoties 18. nov. pasākumā,gan aicinot iedzīvotājus veidot palīdzēt redzēt un veidot novada dzīvi -TAGAD IR KLUSUMS jau no septembra-mājas lapa NEDARBOJAS-te nu redzams,ka tā bija ZZS slēptā SAEIMAS vēlēšanu REKLĀMA
Tas kauna traips,ko Caune ir uzlicis novadam NAV NOMAZGĀJAMS-jo ar viņu normālu dialogu nav iespējams veidot-to redzam no tā kādus uzņēmējus apbalvoja novads-tikai ne jau nopietnus RAŽOTĀJUS,jo viņš taču nezin,kas novadā top.
GAlvenais ir pabraukāt pa MEDĪBĀM,padzerstīties REPRESĒTO dienā Zaķu pļavā
LŪK AR TO ARĪ ESAM SLAVENI!!! SKUMJI!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 09:55

Resnais

Interesanti, kurš melo tagad. LZA saka, ka aicināja Zieču, bet pats saka, ka neaicināja viņu :D

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 09:03

ome

Vot viņam ir balva a jums nekā - skauģi nolāpītie!

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 06:37

blūmīzeris

Nu ko, skaidrs, ka trešais PRščiks noteikti nodrošinās to, ka nākamgad Mērfija balva nebūs novada čīfa rokās. Savādāk Dačuks un Jančuks raujās mellās miesās, bet to bliešanu un plinti ar visu sniegmobīli kā nevar tā nevar kaut kur krūmos nobāzt.
Un kā tad lecās ar visiem pa Zaķu pļaviņu? Un kā tad bija ar "Stavam mastā, zvēri nāk?" Par to gan neviens negrib atcerēties ar Medību likumu un mastu likšanu uz 2. un 3.kategorijas ceļiem.
Un kā, šogad, kopā ar čoperi savu lapseļu normu savāksiet?

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 00:59

www.ziedoniscaune.lv

caunes mājaslapā gan nekas nav lasāms par šādas balvas iegūšanu .

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 00:53

Pagasta pārvalde.

Kak tad beidzot šo nevainīgo ,, Al Caponi,,tiesās par malenēm?

pirms 8 gadiem, 2011.11.28 21:00

Greex

Bet varbūt kantoristi to ielūgumu vienkārši kaut kur nobāza - jo kurš gan būs tik drosmīgs nogādāt tādu uz šefa rakstāmgalda? Var vēl atrauties par neko...

pirms 8 gadiem, 2011.11.28 20:05

Jelgava