Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Citādā darba dienā aicina iepazīt koprades telpas Jelgavā 2

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators ceturtdien, 26. jūlijā, vērs savas durvis, aicinot ikvienu interesentu no citām organizācijām vai uzņēmumiem vienu darba dienu pavadīt biznesa inkubatora koprades telpās, informē Jelgavas biznesa inkubatora projektu vadītāja Renāte Bērante. Pasākums “Citāda darba diena” sniegs iespēju ne tikai izprast koprades telpu darbību, bet arī nomainīt ierasto darba vidi pret darbu uz terases ar lielisku skatu uz Lielupi un pilsētu. Interesenti pasākumam var pievienoties sev ērtā laikā no pulksten 9 līdz 17, līdzi ņemot portatīvo datoru.

“LIAA Jelgavas biznesa inkubatora uzņēmēji kopā strādāšanu uztver pozitīvi, saredz tajā potenciālu sadarbības veicināšanai ar citiem uzņēmējiem un novērtē biznesa mikroklimatu,” stāsta LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs. “Koprades telpas ir populāra darba vide un organizācijas darbības modelis jaunajiem uzņēmējiem un ārštata darbiniekiem visā pasaulē,” viņš piebilst un skaidro, ka arī Rīgā atvērtā tipa telpas jau labu laiku ir aktuāla darba vieta jaunajiem uzņēmējiem, un kopā strādāšana ir izprotams jēdziens. Taču ne visi zina, ka arī Latvijas reģionos – LIAA biznesa inkubatoros – ir pieejamas koprades telpas, kas aprīkotas ar visu vajadzīgo – mūsdienīgām biroja mēbelēm, tehniku, apspriežu telpu un pārējo, kas nepieciešams produktīvam darbam.

“Koprade ir iespēja būt īstajā vietā īstajā laikā – šeit jaunais uzņēmējs iegūst ātru informācijas apriti, kvalitatīvus kontaktus un konstruktīvu kritiku no pieredzējušiem uzņēmējiem un potenciālajiem klientiem,” uzsver Ņ.Kazakevičs.

Lai iepazīstinātu arī citus Jelgavas un tuvējo reģionu iedzīvotājus ar koprades telpu darbību, LIAA Jelgavas biznesa inkubators atver savas durvis pasākumam “Citāda darba diena”. Visas dienas laikā apmeklētājiem būs iespēja satikt biznesa inkubatora komandu, iepazīt koprades telpas un uzņēmējus, kuri ikdienā šeit uzturas. Pasākumā tiks nodrošinātas vairāk nekā 30 darba vietu, atpūtas zonas, lieliska atmosfēra un iespēja laimēt uzņēmēju sagatavotas iepazīšanās balvas.

Interesenti kopā strādāšanai aicināti doties uz LIAA Jelgavas biznesa inkubatora koprades telpām Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā. Pasākuma apmeklētāji varēs izvēlēties sev ērtu zonu strādāšanai – iekštelpās vai uz terases. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama un pasākumu var apmeklēt sev ērtā laikā no pulksten 9 līdz 17.

Pasākums “Citāda darba diena” notiks pirmo reizi. Pasākuma organizatori, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora komanda, cer to organizēt atkārtoti arī citus gadus kā vietu kopā strādāšanai, izvēloties ne tikai inkubatora telpas, bet, iespējams, arī kādu no Jelgavas parkiem vai pludmales zonām.

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vārds.

Kāds tam sakars ar hakeriem?

pirms gada, 2018.07.24 17:12

Jelgava