Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dabas fonda siena ruļļus Jelgavā tirgojis kāds vīrs ar velosipēdu 6

Policija turpina izmeklēšanu sakarā ar 16. augustā konstatēto 150 siena ruļļu zādzību Latvijas Dabas fondam piederošajās Lielupes labā krasta palienes pļavās, kas atrodas starp Kalnciema ceļu un Lielupi, netālu no sociālās aprūpes centra “Ozolpils”. Šīs nedēļas sākumā kāds zemnieks, kas bija nopircis zagto sienu, atdeva Latvijas Dabas fondam 49 ruļļus. Zādzība diemžēl vēl nav atklāta.

Pils salā izvietoto savvaļas zirgu īpašnieks Einārs Nordmanis teic, ka zādzības shēma iezīmējas vienkārša: zaglis ievieto populārajā sludinājumu portālā ss.com sludinājumu, ka pārdod sienu, taču nenodrošina tā piegādi. Kad klients atbrauc pakaļ sienam, zaglis norāda uz ruļļiem Dabas fonda pļavās.  Darījuma gaitā viņš saņem naudu un brauc prom. “Stāsta, ka zaglis ir kāds vīrietis ar velosipēdu,” saka E.Nordmanis.


Foto: pixabay.com. Visu rakstu lasiet 23. augusta “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 6

cilvēks

dzīva būtne nevar piederēt citai dzīvai būtnei.

pirms gada, 2018.08.25 08:22

pensionars

varens velosipeds tam vīram ir ja jau piekabi ar 30 siena ruļļiem var pavilkt un vecis arī pedāļus griež uz nebēdudziedādams-ak ja man būtu Daliņa kājas....ziniet melot arī ir jāprot vismaz ticami no cīčiem pamācaties

pirms gada, 2018.08.25 08:58

Greex

Pensionāram derētu vai nu rakstu izlasīt, vai arī iekļaut uzturā biezpienu un zivis - šie produkti uzlabojot smadzeņu darbību.

pirms gada, 2018.08.25 19:21

bamslis

E.Nordmani , kā saka zaglim i kājas svilst , vai uz tie ruļļiem nav kāds bārzdu pazaudējis ?

pirms gada, 2018.08.25 20:42

Opis

Kur bija zirgu īpašnieks un pastāvīgais Pasta salas ģids cien. Nordmaņa kungs, ja desmit dienas sienu varēja bez bēdām tirgot " žiperīgais velosipēdista" ?

pirms gada, 2018.08.25 21:55

Jelgava