Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu Jelgavas tiesā beidz tiesas priekšsēdētājs Alberts Kokins 3

Tiesu administrācija informē, ka Jelgavas tiesas priekšsēdētājs Alberts Kokins, sākot ar 1.jūliju, beidz pildīt tiesneša un tiesas priekšsēdētāja amata pienākumus. 

Saeima viņu atbrīvojusi no tiesneša amata pēc paša vēlēšanās. Tiesnesis nolēmis doties pensijā. 

Jurista kvalifikāciju A.Kokins ieguvis 1980.gadā, absolvējot Latvijas Valsts universitātes Juridisko fakultāti. Par tiesnesi viņš iecelts 1995.gada 12.aprīlī.  

Tiesneša amatā A.Kokins nostrādājis 18 gadus un visus no tiem Jelgavas tiesā. Kopš 1995.gada 27.jūnija tiesnesis ir arī Jelgavas tiesas priekšsēdētājs. Tiesnešu kvalifikācijas kolēģija 2006.gadā piešķīra A.Kokinam otro kvalifikācijas klasi. 

«Alberts Kokins ar savu pašaizliedzīgo darbu ir devis ieguldījumu Latvijas tiesu sistēmas attīstībā. Tiesas priekšsēdētājs ir piedalījies vairākās darba grupās par likumu grozījumu izstrādi, sniedzot priekšlikumus un daloties ar ilggadējo pieredzi tiesneša un tiesas priekšsēdētāja amatā,» atzīst Tiesu administrācijas pārstāve Līva Rancāne. 

2011.gadā Alberts Kokins ir apbalvots ar Tieslietu sistēmas I pakāpes Atzinības rakstu un «Zelta spalvu» par ilggadēju, godprātīgu darba pienākumu pildīšanu un ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas attīstībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vai,vai

Kāpēc tos rezultātus neredz tiesas zālē, tiesneši Jelgavā strādā ļoti pavirši, praktiski ko prokurors prasa to arī pielemj un ir sajūta, ka pat tiesnese nav iepazinušies ar lietas materiāliem. Diemžēl ilggadība nenozīmē kvalitatīvu darbu, sabiedrībai saprotamu darbu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 12:44

smuks

uzvalciņš jau smuks, bet kā ir ar sirdsapziņu?

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 13:51

Koka

Lai nu brīvo laiku pavada kopā ar savu sirdsapziņu un izbauda to ko pelnījis- pats ļoti labi zin, ko darījis kroplīgi savā autostāvvietā pie tiesas. Brīnums, ka zeme vēl nes, bet gan jau tad bērni pārmantos atbildību par savu dzimtas nosalušo

pirms 4 gadiem, 2016.06.16 00:38

Jelgava