Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzviet, arī Jelgavas apkārtnē, braukšanu apgrūtina apledojuma veidošanās 1

«Latvijas Valsts ceļi» informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet ir apgrūtināti.

Rīgas apkārtnē apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Salaspils - Babīte. Autoceļš apledo, brauktuves kaisa.Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga - Strazde. Autoceļš vietām apledo, brauktuves kaisa. Liepājas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Liepāja un posmā Nīca - Rucava. Autoceļš vietām apledo, brauktuves kaisa. Jelgavas un Bauskas virzienos apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visa posma garumā. Autoceļš vietām apledo, brauktuves kaisa.Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Lielvārde – Aizkraukle, posmā Nīcgale – Paternieki, posmā Jēkabpils – Terehova, posmā Grebņeva – Rēzekne, posmā Sproģi – Medumi un uz Daugavpils apvedceļa. Autoceļš vietām apledo un vietām ir sniegots, brauktuves tīra un kaisa. Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Raunas pagrieziens. Autoceļš apledo, vietām sniegots Brauktuves tīra un kaisa. Valmieras virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visa posma garumā. Autoceļš vietām sniegots un apledo, brauktuves tīra un kaisa.Ainažu virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Berģi – Saulkrastu apvedceļš. Autoceļš vietām sniegots, brauktuves tīra un kaisa.Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Ventspils apkaimi. Autoceļi sniegoti, vietām apledo. Brauktuves tīra un kaisa.Arī pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas, notiek bīstamo ceļa posmu – krustojumu, pagriezienu, kāpumu – pretslīdes apstrāde.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Jelgavā Stacijas aplī vakar kaisītājs ar paceltu lāpstu izlēja ūdens, sāls un smilšu maisījumu, pārvēršot brauktuvi putrā un padarot vēl slidenāku. Kāpēc nevar nolaist lāpstu un sniegu nošķūrēt malā?

pirms 7 gadiem, 2013.01.16 09:10

Jelgava