Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Decembra sākumā notiks Jauniešu forums

4.decembrī no pulksten 14 Jelgavas Amatu vidusskolā (Elektrības iela 8) notiks «Jauniešu forums 2013».

Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcēsies jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, kā arī Jelgavas pašvaldības pārstāvji un citi sabiedrības pārstāvji, lai jau sesto reizi pie apaļā galda atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālajām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākām problēmām jauniešu vidū. 

Šoreiz forumā tiks pievērsta uzmanība jauniešu informētībai Jelgavā, neaktīvo jauniešu iesaistīšanai sabiedriskajā dzīvē un jauniešu atkarībām. Foruma mērķis ir veicināt pilsētā dzīvojošās jaunatnes pilsoniskās apziņas un aktīvas pilsoniskās līdzdalības paaugstināšanu, pārvarot atsvešinātību no valsts un pašvaldību institūcijām un uzturot dialogu starp jaunatni, sabiedrību un pašvaldību.

Tikšanās pirmajā daļā ir plānota paneļdiskusija «Jauniešu foruma 2012 rezultāti un ideju realizācija», kuras laikā Jelgavas pašvaldības vadības pārstāvji sniegs atbildes uz pērn apspriestajiem jautājumiem, pievēršot uzmanību konkrētām izmaiņām, darbībām, kas tika paveiktas situācijas pilnveidošanai. 

Foruma noslēgumā visi dalībnieki varēs kopīgi baudīt Nikolaja Puzikova īpašu priekšnesumu, informē Sabiedrības integrācijas pārvade.

Plašāka informācija un pieteikšanās līdz 2.decembrim elektroniski jelena.grisle@dome.jelgava.lv vai pa tālruni 63022724.

Pievieno komentāru

Jelgava