Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Decembrī parādu dēļ piecos dzīvokļos plānots atslēgt karsto ūdeni 9

«Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP), pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, turpina cīņu ar ilgstošajiem nemaksātājiem, liedzot karstā ūdens piegādi. Šomēnes karsto ūdeni plānots atslēgt piecu ilgstošo nemaksātāju dzīvokļos, savukārt janvārī – vēl septiņos.

Pirms īstenot karstā ūdens atslēgšanu parādnieku dzīvokļos, katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli, kā arī kopā ar nemaksātājiem meklēti risinājumi parāda mazināšanai, apgalvo NĪP. Tāpat dzīvokļu īpašniekiem tiek izsūtīts brīdinājums par iespējamu šī pakalpojuma pārtraukšanu, līdz ar to karstais ūdens tiek atslēgts tikai tādos gadījumos, kad dzīvokļa īpašnieks nav izrādījis nekādu interesi atrisināt problēmu un nav veicis nekādas darbības, lai samazinātu parāda apjomu.

Novembrī karstā ūdens atslēgšana bija ieplānota septiņos dzīvokļos, taču tas īstenots tikai vienā gadījumā: divu dzīvokļu Meiju ceļā īpašnieki pēc brīdinājuma saņemšanas rada iespēju parādu 227,49 un 176,44 latu apmērā nomaksāt uzreiz, viens citas mājas Meiju ceļā dzīvokļa saimnieks samaksāja pusi summas un pārējo parādu apņēmās segt trīs mēnešu laikā. Tāpat šajā pašā adresē viens dzīvokļa īpašnieks vienojās par pakāpenisku parāda atmaksu, bet viens nebija mājās vai durvis NĪP speciālistiem neatvēra, savukārt vienā dzīvoklī karstais ūdens atslēgts. Mājās nebija arī Sakņudārza ielas mājas iedzīvotājs, kura dzīvoklī parādu dēļ bija paredzēts pārtraukt karstā ūdens piegādi.

Saskaņā ar pašlaik izsūtītajiem brīdinājumiem par iespējamu karstā ūdens atslēgšanu, parādu dēļ šomēnes, ja dzīvokļu īpašnieki neradīs risinājumu, karsto ūdeni atslēgs piecos dzīvokļos, bet janvāra sākumā – vēl septiņos, kuru iedzīvotāji ir brīdināti par iespējamu šī pakalpojuma liegšanu.

NĪP apliecina, ka cīņa ar ilgstošajiem nemaksātājiem, konkrētā parādnieka dzīvoklī pārtraucot karstā ūdens piegādi, jau līdz šim devusi pozitīvu rezultātu.

Punkts par karstā ūdens atslēgšanu ilgstošajiem nemaksātājiem iekļauts arī virknē no jauna pārslēgto pārvaldīšanas pilnvarojumu līgumu starp dzīvokļu īpašniekiem un NĪP.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

,,,,

apriebusies tā rusofikācija,palasiet virsrakstu...

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 15:29

3.14...

Stulbā analfabēte kudrjavceva paslēpusies aiz neko neizsakošā zz.lv...

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 19:28

???

Kas gan tā par cīņu,ja mājā Dambja ielā 4 ir dzīvokļi, kuru parādi gadiem ilgi nepārtraukti pieaug!
Rekordistu dzīvoklis pašlaik Fortumam parādā Ls 4585.30, bet NĪPam Ls 2735.11!
Cik vēl ilgi tiks audzēti šie parādi?

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 20:10

Raikins

Ko var gribēt no tāda zābaka kā vidzis, kurš pat savu darbinieku bērnus sūta par saviem līdzekļiem uz eglīti Rīgā!!! Zābaks!

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 21:39

...

es arī gribu uz eglīti par vidža naudu.

pirms 6 gadiem, 2013.12.16 11:26

re

Es arī nesapratu! Te satraucas par 227 latu parādu, bet mūsu mājā ir dzīvoklis ar 1000 ls parādu un nekas - dzīvo vesels!

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 22:46

Jelgavniece

Cīņai ar parādniekiem būtu jābūt daudz asākai, jo lielākā daļā gadījumu parādi rodas negodprātīkas rīcības rezultātā. Ir cilvēki, kuri sev neko neatļaujas, bet godīgi samaksā rēķinus. Pretstatā tam ir cilvēki, kuri dzīvo ar "plašu vērienu", bet nesamaksā rēķinus.

pirms 6 gadiem, 2013.12.16 15:04

Vecākais

NIpa "cīņa" ar nekmasātājiem ir tikpat efektīva, kā attēlā redzamā caurule. Nostāja ir tāda, ka parādnieki esot ļoti daudz un viņi fiziski nespējot visiem izsekot un galvenais, kuram ir jācīnās ir mājas vecākie. Protama lieta, ka arī jebkuri tiešāšanās izdevumi ir jāsedz pārējajiem mājas iedzīvotājiem. Ārkārtīgi ērti un, ja mājas bilance ir negatīva, tad tie muļķi, kuri maksā, tie drīkst maksāt atkal.
Apzinos, ka ptiesība ir kaut kur pa vidu un katra tiesāšanā maksā naudu, taču netiek darītas lietas, kuras namaksā naudu. Piemēram - es mājas lielākajai parādniecei piedraudēju, ka atslēgsim ūdeni un viņa noslēdza vienošanos, kuru mēnesi vai 2 pildīja un tālāk jau NIPam atkal ir pilnīgi vienalga vai šī vienošanās tiek pildīta.

pirms 6 gadiem, 2013.12.16 16:10

vēl maksāju...

Secinājums: tie, kas vispirms cītīgi nomaksā visus savus rēķinus un tikai pēc tam pērk to, kam atliek naudiņa, ir MUĻĶI!!!
Un muļķiem jāmaksā arī par savas mājas parādniekiem!!!

pirms 6 gadiem, 2013.12.16 22:39

Jelgava