Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diskutēs par līdzdalību reģionu ekonomiskās attīstības veicināšanā

Piektdien Jelgavas 5.vidusskolā notiks diskusija ar jauniešiem, studentiem, lauksaimniekiem un uzņēmējiem par līdzdalību reģionu ekonomiskajā attīstībā – no skolas līdz universitātei. 

Svarīgākie jautājumi, kas apskatāmi – kā iesaistīties un kā iesaistīt sava novada izaugsmē jauniešus jau no mazotnes, kas traucē būt aktīviem pilsoņiem, kādas problēmas kopumā kavē reģionu ekonomisko izaugsmi. Uz diskusiju aicināti gan Zemgales reģiona profesionāļi un pašvaldības pārstāvji, gan Saeimas un Eiropas Parlamenta deputāti, informē rīkotāji.

Tā būs jau ceturtā interaktīvā saruna  ciklā «Lēciens! 2013: Eiropas pilsoņu gads». Diskusiju kopējais mērķis ir rosināt ikvienu apzināties savu lomu vietējās sabiedrības un Eiropas Savienības dzīvē, kā arī veicināt aktīvu dalību vēlēšanu un lēmumu pieņemšanas procesos.

Šajā ciklā izskanējušais sabiedrības viedoklis un idejas līdz ar Eiropas pilsoņu gada starptautiskās alianses izstrādātajām rekomendācijām politikas uzlabošanai tiks apkopotas un nodotas politikas veidotājiem un lēmumu pieņēmējiem. 

Diskusija Jelgavā notiks 22.novembrī no pulksten 12.30 līdz 15.30 Aspazijas ielā 20. 

Pasākuma apmeklētāji būs aicināti aktīvi līdzdarboties uzdodot jautājumus, izsakot savu viedokli pašvaldības, valsts institūciju un NVO pārstāvjiem, kā arī Eiropas Komisijai. Turklāt visiem būs iespēja piedalīties oriģinālā bingo spēlē un dibināt noderīgus kontaktus.

Pievieno komentāru

Jelgava