Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Displeji uz visiem afišu stabiem sāks strādāt līdz novembra vidum 10

Tā kā līdz 15.novembrim būvniekam – SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» – Lielajā ielā jānovērš konstatētās nepilnības, arī afišu stabi tiks sakārtoti līdz minētajam datumam.

«Uz visiem afišu stabiem Lielajā ielā posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai tiks uzstādīti displeji. Būvniekam darbus uzdots paveikt līdz 15.novembrim,» informē Jelgavas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Eva Kidere.

Speciāliste nekomentē, vai arī turpmāk luksofors J.Čakstes bulvāra un Lielās ielas krustojumā rīta un vakara stundās strādās mirgojošajā dzeltenajā režīmā. «Luksoforu objektā Jāņa Čakstes bulvāra un Lielās ielas krustojumā, tāpat kā pārējos luksoforu objektos, notiek sistēmas regulēšanas darbi, kuri iespējami līdz 15.novembrim,» skaidro E.Kidere.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Kate

Vai Jelgava sākas un beidzas tikai Lielajā ielā. To Jelgavas pilsētas domi vajadzētu pārcelt uz citu pilsētas rajonu, tad arī tas varbūt tiktu sakārtots.

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 11:42

Jelgavniece

Ar kaut ko jāsāk, un protams, ar galvenajām ielām! Tik daudz jau vajadzētu saprast!

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 12:47

to jelgavniece

Kaut kā baigi ilgi tiek sākts, cik gadus ZZS ir pie varas?

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 15:33

gudrais

Pareizākais variants būtu 90 % luksoforu noņemt , jo tie nevis regulē kustību , bet rada sastrēgumus. Tas ir Jelgavas mafijas alkatības spilgts rezultāts . No katra " apluksoforizēta " krustojuma ZZS kasē iekrīt vidēji 50 000 latu Eiropas nodokļu maksātāju naudas . Likumīga zagšana.

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 12:43

Greex

Šodien beidzot noriskēju izbraukt pa Lielo ielu. Par šādu satiksmes organizāciju Pilsētsaimniecības nejēgas "inženierus" un babenes, kurām pat nav autovadītāja apliecības, būtu jāpatriec nahren ar sūdainu koku.
No Pasta ielas līdz Dambja ielai bija jāstāv pie KATRA luksofora pa minūtei! Īpaši neizprotams ir tas, kāpēc Pasta ielas krustojumā un Kalpaka ielas krustojumā tiek nostopēta plūsma Dobeles virzienā tad, kad pretējā virzienā braucošajiem deg zaļā gaisma. Abos šajos krustojumos kreisais pagrieziens, braucot Rīgas virzienā, nav iespējams - nu kurš kretīns izdomājis, ka tad pretējā virzienā nedrīkst braukt taisni?
Ja šāda te pilsētas centra sa***ana saucas "rekonstrukcija", tad man vairāk nav ko teikt - tikai daudz, daudz rupju vārdu.
Jācer, ka vismaz Dobeles ielai kādu laiku neviens neķersies klāt - citādi satiksme pilsētā vispār apstāsies...

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 21:51

ttt

klausies GAĻKA,iemācies pareizi un sakarīgi veidot teikumus

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 14:22

3.14...

Tai stulbajai govij kudrjavcevai latviešu valodas gramatika (par literāro valodu nerunājot) ir daudz par grūtu. Ko var vēlēties no palīgskolas absolventes?

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 17:53

Sensejs

''Displeji uz visiem afišu stabiem sāks strādāt līdz novembra vidum''

gaļina, tak iemācies rakstīt...

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 20:21

JELGAVNIECIT

Tu vispar ar kaut ko dzive esi apmierinata.Sakarto vispirms sevi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 21:06

jelgavnieks

Citreiz stāvot pie kārtējā sarkanā ir sajūtas, ka Pilsētā beidzot ielu "rekonstrukcija" pabeigta, lai to novērtētu katrā krustojuma jāapstājas pie sarkanā un jāizbauda no pelēkās ikdienas pāris minūšu vienkrāsu vērtais mirklis. Nevar īsti saprast kā bija labāk pirms ielu(pilsētas) rekonstrukcijas braukt pa bedrēm bez "gudrajiem" luksaforiem un naudu tērēt auto remontiem vai stāvēt un baudīt Jelgavu tērējot degvielu+nervus. Vai tad tiešām nevienam kas pieņem lēmumu par Driksas luksaforu nav redzams un saprotams, ka nevajag to ieslēgt atpakaļ vai patiešām tas nav redzams kas notiek? Jeb to tikai redz un izbauda reāli tie kas pārvietojas pilsētā un strādā??? Tas speciāli vajadzīgs, lai jautrāk nodokļu maksātājiem braucot uz darbu un atpakaļ, veidojas kārtīgi sastrēgumi, avārijas? Vai tad lai izbrauktu pāris auto no viesnīcas vajag mocīt 1/2 pilsētas jelgavniekus? Vai kāds gudrinieks no Pilsētsaimniecības un ceļa projekta autoriem, saskaņotājiem pats personīgi ir braucis ar pa nejēdzīgi noregulētajām ielām ikdienā, ko? Kā parastam domājošam cilvēkam novērojot situāciju krustojumos man nav saprotama to gudrā jēga, visur deg mūžīgās sarkanās gaismas un neviens nekustas kaut kas jāgaida...Kad tad būs tas apsolītais zaļais vilnis šoferiem vismaz uz Rīgas un Lielās ielas Dobeles-Rīgas virzienos? Beidziet tērēt papildus cilvēku sūro algu un laiku, sāciet beidzot strādāt pie reālām, praktiskām lietām! Lielie pašvaldību iestāžu komandējumu mīlētāji aizbrauciet tepat uz LT Šauļiem un pamācieties kā pa lēto, vienkāršo un efektīvi regulēt pilsētā satiksmi! Gandrīz visos krustojumos ir ceļa zīme - "mūžīgais zaļais", ja gājēji neiet un auto pa perpendikulāro ielu nebrauc, lūdzu, brauc pa labi krustojumā kamēr slikti metas, kamēr mūsējie tērē naudu luksaforu kapitālieguldījumiem, elektrībai un uzturēšanai...

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 23:46

Jelgava