Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divām skolām pirks sporta inventāru 2,4 tūkstošu latu vērtībā

Īstenojot projektu kopā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Jelgavas pašvaldība plāno iegādāties jaunu sporta inventāru divām izglītības iestādēm – 1.ģimnāzijai un 5.vidusskolai.

Aprīļa Domes sēdē pieņemts lēmums par  dalību ministrijas konkursā «Sporta inventāra iegāde mācību priekšmeta «Sports» standarta īstenošanai izglītības iestādēs». Projekta kopējās izmaksas ir 2,4 tūkstoši latu, apstiprināšanas gadījumā pusi segs pašvaldība, pusi – ministrija.

Jelgavas 1.ģimnāzijai plānots iegādāties dažāda izmēra gumijas bumbas, vingrošanas paklājus, spīdmintona inventāru, lecamauklas un citu inventāru. Savukārt 5.vidusskola tiks pie ielas basketbola groziem, vieglatlētikas soliņiem un paklājiem.

Domes sēdē Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza deputātiem skaidroja, ka par nepieciešamo inventāru lēmuši skolu direktori un sporta skolotāji. Viņa arī atzina – skolas videnovērošanas kamerās nav iespējams fiksēt 5.vidusskolas sporta laukumā notiekošo, tāpēc aicināja apkārtējos iedzīvotājus, kas to izmanto, būt saudzīgiem pret jauniem basketbola groziem, ja tie tiks iegādāti.

Pievieno komentāru

Jelgava