Dombrovskis: neizslēdzam «Lattelecom» un LMT privatizāciju 2

Pastāv neprivatizējamo uzņēmumu saraksts, un valdība to negrasās vērt vaļā, raidījumā «900 sekundes» norādīja premjers Valdis Dombrovskis (JL), ziņo Db.lv.

Uz jautājumu, kā kliedēt bažas par lielo valsts uzņēmumu, to meitasuzņēmumu vai uzņēmumu, kuros tiem ir kapitāldaļas, privatizāciju V.Dombrovskis atbildēja: «Ziniet, Jaundžeikara kungam šādas privatizācijas shēmas varētu būt pazīstamas, jo laikā, kad Ainārs Šlesers bija satiksmes ministrs, tādā veidā notika mēģinājums privatizēt Latvijas pastu. Proti, nodalot Latvijas pasta nodaļu tīklu, kurā ir visi būtiskākie Latvijas pasta aktīvi , un notirgojot tos caur Pasta banku. Mēs ar šāda veida privatizācijas shēmām, kādām nodarbojas iepriekšējā valdība, negrasāmies nodarboties.»Premjers arī skaidroja, ka patlaban darba grupa veic valsts uzņēmumu inventarizāciju, proti, skatās, kādā veidā nodrošināt labāku to pārvaldību, tai skaitā dažu uzņēmumu iespējamo pārveidošanu par aģentūrām. «Protams, mēs neizslēdzam arī atsevišķu uzņēmumu privatizāciju, bet ir svarīgi, lai būtu labvēlīga tirgus situācija. Tās varētu būt, piemēram, «Lattelecom» kapitāldaļas, par kurām jau 2007.gadā valdība palaida garām labu piedāvājumu, kā arī tās varētu būt arī LMT kapitāldaļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aiva

Tik daudz neapmierinātu cilvēku par Lattelecom dekoderiem un attēla kvalitāti, bet nekas netiek darīts lietas labā.

pirms 11 gadiem, 2010.09.01 12:52

Grinchs

Varbuut vajag arii to Lattelecom privatizeet, tad varbuut shie piedaavaas normaalu kvalitaati. Bet tikmeer Viasatam nav konkurentu!

pirms 11 gadiem, 2010.08.11 17:01

Jelgava