Ekonomikas ministirjas bijušais valsts sekretārs mēnesī saņēmis 21 tūkstoti 1

Ekonomikas ministrijā neapšaubāms līderis atalgojuma ziņā 2008.gadā, saskaņā ar Neo publicētajiem datiem, bijis ministrijas valsts sekretārs Anrijs Matīss, kurš novembrī saņēmis 21 tūkstoti latu, ziņo Db.lv.

Kā Db informēja A.Matīss, šī summa viņam izmaksāta kā bērna piedzimšanas pabalsts. Saskaņā ar normatīviem, A.Matīsam pienācās pabalsts sešu mēnešalgu apjomā.Pirms tam A. Matīsa atalgojums svārstījās 3600 līdz 10 tūkstošu latu robežās. 2008.gada decembrī A.Matīss saņēma 5164 latus, savukārt 2009 gadā vidēji 3000 latu mēnesī. Šobrīd A.Matīss Ekonomikas ministrijā vairs nestrādā, jo ieņem valsts sekretāra amatu Satiksmes ministrijā.DB jau vēstīja, ka 4.Atmodas tautas armija publicējusi līdz šim apjomīgāko informācijas daudzumu no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmas. Kopumā nopublicēti visu ministriju algu saraksti, kā arī Valsts kancelejas algu saraksts. To nopludinātājs Neo sociālajā tīklā Twitter atzīst, ka nopublicētajos datos neplānoti nav aizklāti personu vārdi un uzvārdi.«Oi, nu kā es tā varēju kļūdīties? Ieliku failus ar visiem vārdiem. Neko darīt, acīmredzot šī nedēļa būs pilnās atklātības nedēļa :) ,» raksta Neo sociālajā tīklā Twitter. Kopumā publicēti 16 atalgojumu saraksti, to vidū visas pašreizējās ministrijas, tostarp arī Aizsardzības ministrija, kā arī tās, kuras savulaik likvidētas. Tāpat publicēti atalgojumi Valsts kancelejā fragmentāri pat no 2006.gada jūnija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

cipars

Saņemt algās vairākus tūkstošus un nosēdināt valsti uz bankrota strīpas,to ekonomistiem ir jāprot gluži tāpat kā pavāriem putru piededzināt.

pirms 11 gadiem, 2010.04.13 14:28

Jelgava