Eksprezidents Ulmanis aicina Šleseru un Šķēli izvēlēties – politiku vai biznesu 2

Eksprezidents Guntis Ulmanis ("Par labu Latviju", PLL) Saeimas ārkārtas vēlēšanu gadījumā vairs nevēlas startēt vienā apvienībā ar Aināru Šleseru (PLL) un Andri Šķēli (PLL), jo apvienība sevi ir izsmēlusi.

Eksprezidents TV3 raidījumam "Nekā personīga" arī sacīja, ka Šķēlem un Šleseram vajadzētu izšķirties par politiku vai biznesu, jo abas lietas apvienot nevar."Šķēlem un Šleseram un droši vien vēl vienam otram ir jāsaprot, ka ir jāizvēlas viens ceļš – vai nu tas ir politikas ceļš, kas saistās ar daudzām atklātībām un daudzām ļoti principiālām nostādnēm, vai ir jāizvēlas biznesa ceļš, kur darbojas pavisam citi likumi," norādīja Ulmanis.Ja divus procesus sajaucot vienā, tad rezultāts esot negatīvs. "Šinī gadījumā biznesa un politikas savstarpējā saistība ir radījusi to negatīvo iespaidu un rezultātus, pie kuriem mēs šodien esam nonākuši," sprieda eksprezidents.Tas esot jāņem vēlā arī vēlētājiem, kas balso un gatavojas balsot par Zaļo un zemnieku savienību."Šeit ir tā problēma, ka Aivars Lembergs [Ventspils mērs] stāv kā ēna savā laikā aiz dažādām partijām, bet pēdējā laikā vairāk aiz zaļajiem zemniekiem. Balsot par ēnu, vēlētājiem vienmēr ir ļoti bīstami un tas zināmā mērā ir novedis pie tā, kur mēs šodien esam," sacīja Ulmanis.Viņš pauda, ka apvienība "Par labu Latviju", kas tikusi izveidota ar labiem nodomiem, tagad sevi ir izsmēlusi. Eksprezidents vēl nav izlēmis, vai startēt ārkārtas vēlēšanās un kura politiska spēka sastāvā. Ulmanis nav nevienas partijas biedrs, viņš vēlēšanās startēja kā kustības "Par labu Latviju" līderis.Jau ziņots, ka tautas nobalsošana par 10.Saeimas atlaišanu, kas tika ievēlēta tikai pērn oktobrī, notiks 23.jūlijā pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera ierosinājuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

prikols

Es kaut ko nesaprotu Ulmaņa runā...Pirms gadiem četriem nenormālā izteiksmē deklarēja,ka tieši Šķēle un Šlesers būs tie,kas visu Latviju izvedīs saulītē ar visiem iedzīvotājiem,ne tikai paši sevi,bet kas sanāca,ko???
Tagad šamais dzied citu dziesmu!!!
Jā,vecums nenāk viens...........................

pirms 9 gadiem, 2011.06.13 08:33

Jelgava