Finanšu ministrs: valsts nevar atturēt cilvēkus pamest Latviju 4

Valsts nevar atturēt cilvēkus pamest Latviju un katram pašam ir jāizlemj, kur labāk dzīvot, trešdien LTV raidījumā  "Labrīt, Latvija!" teica finanšu ministrs Andris Vilks.

"Cilvēkam pašam ir jāizvērtē, vai viņš šeit grib dzīvot un strādāt, vai viņam ir citur labāk, valsts nevar aizturēt. Valsts nevar ar katru cilvēku iet un auklēties, mēs varam kaut kādu rāmi piedāvāt, bet nevaram pilnībā to risināt," teica Vilks.Jautāts par argumentiem, lai latvieši nepamestu Latviju, ministrs minēja ekonomiskās situācijas uzlabošanos."Daudzi diemžēl to negrib uztvert - kopējais Latvijas ekonomiskais fons uzlabojas, ko diemžēl ne katrs jūt. Ir daudzi, kas redz, ka ir stabils darbs un ienākumi," klāstīja finanšu ministrs.Tāpat viņš minēja, ka ir jāraugās uz kaimiņvalstīm. "Igaunija ir mums priekšā - tur cilvēkiem tā sevis šaustīšana, par to, vai varēs samaksāt par dzīvokli, vai kā būs ar algām, kļūst arvien mazāk. Var redzēt, ka valsts ir izlīdusi ārā no bedres," teica Vilks.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

niknaa

Vilkam un paareejiem deputaatiem,droshvien ir ekonomiskaa situaacija uzlabojusies,bet pa tautieshiem ne maz negrib domaat.Gudri Vilks teica: jaaizveelaas kur grib dziivot un straadaat,bet nepasaka kur,lai nem to darbu,lai vareetu visu samaksaa.
Gudrais viirs Vilks,iedod darbu straadaat griboshiem,viss jau tagat put aaraa,jo uzneemumi arii nespeej sekt visus izdevumus.
Viena lieta paliek skaidra auksti staavoshie amatpersonaas grib muusu Latviju paardot.
Viss vieglaakais risinaajums.
Nevis ieklausiities tautaa,kaa vareetu risinaat sho jautaajumu

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 17:59

cik tālu

no realitātes ir mūsu vadoņi... Maniem bērniem ir vidējā profesionālā izglītība, visi trīs ap Ziemassvētkiem palika bez darba un aizbrauca, jo strādāt grib! Saņemot pabalstus nevar ne izdzīvot, ne justies kā pilnvērtīgs cilvēks.. Visi draugi viņiem ir ekonomiskie begļi maznodrošinātie, bezdarbnieki vai vispār nekur savos 20-25 gados nav strādājuši, lai gan skolas ir pabeigtas un diplomi kabatā... ko līdz koledžas diploms Apšuciemā Sūnuciemā vai Naukšēnos, cik tur darbavietu, uzsākt uzņēmējdarbību, sniedzot pakalpojumus vietējiem iedzīvotājiem, kuri kā pēdējo naudaszīmi ir redzējuši krievu rubli? Kā tādam jaunietim izbraukāt Rīgu, kur varbūt arī var atrast kādu darbu? Darba sludinājumos gan lasāms, ka tiek meklēts darbaspēks ar pieredzi un krievu valodas zināšanām. Tā neko izvēle! Ja neko neredz, izņemot statistikas pārskatus, tad kādam kingam arī rādās ekonomiskā augšupeja. Paēdušais neēdušo nekad nesapratīs.

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 12:17

jautrais

Vilks laikam akls ir un neredz ka valsts ieredni dara visu iespejamo tiesi lai vairak aizbrauktu prom

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 11:34

sa

Igaunijā valdība NEZOG! par to laikam Vilks neko nezin..

pirms 9 gadiem, 2011.03.30 10:47

Jelgava