Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum» Aspazijas un Asteru ielas rajonā veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi; nebūs karstā ūdens

Pirmdien, 10. jūnijā, SIA «Fortum Jelgava» Aspazijas un Asteru ielas rajonā veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas, informē uzņēmuma pārstāve Guntra Matisa. 

Kvalitatīvai un drošai siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes veikšanai ir nepieciešams samazināt siltumnesēja temperatūru un atslēgt no siltumtīkliem visus patērētājus, norāda uzņēmums. Tādēļ 10. jūnija naktī no pusnakts līdz pirmdienas vakara pulksten 20 tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde ēkām Aspazijas ielā 21, 23, 25, 27, 29-1, 29-2, Asteru ielā 15 un 17.  

Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neizturēs, iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai.
«Fortum» skaidro, ka siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākais veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un samazinātu iespējamos siltumtīklu bojājumus apkures sezonas laikā. 

Vasaras periodā „Fortum» plāno veikt siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes arī citos Jelgavas pilsētas rajonos, par kurām uzņēmums informēs atsevišķi. 

Pievieno komentāru

Jelgava