Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum» māju vecākajiem stāstīs par gatavību apkures sezonai 3

Šodien centralizētās siltumapgādes sistēmas operatora SIA «Fortum Jelgava» pārstāvji piedalīsies SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» apsaimniekoto māju dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un māju vecāko kopsapulcē, lai informētu par aktualitātēm jauno apkures sezonu sākot. 

Tikšanās laikā «Fortum» vadības, klientu daļas un tehnisko dienestu pārstāvji pastāstīs par uzņēmuma gatavību jaunajai apkures sezonai, par paveiktajiem tehniskajiem uzlabojumiem efektivitātes uzlabošanas un siltuma zudumu samazināšanas jomā, tostarp par ieguvumiem no jaunās biomasas koģenerācijas stacijas, par gaidāmajiem siltumenerģijas tarifa samazinājumiem Jelgavā, par jaunumiem likumdošanā attiecībā uz centralizēto siltumapgādi, kā arī par siltumenerģijas parādiem Jelgavā. 

Tāpat uzņēmums informēs par nepieciešamību pārjaunot siltumapgādes līgumus, līgumus par ēku individuālo siltumpunktu apkalpošanu, līgumus par siltumapgādes rēķinu sagatavošanu, kā arī par nepieciešamo pilnvarojumu līguma pārslēgšanai un pakalpojumu sniegšanai, kas nav iekļauti siltumenerģijas tarifā, informē uzņēmuma komunikācijas vadītāja Guntra Matisa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bija info

25.septembrī pulksten 18 Jelgavas 3.sākumskolas zālē.

pirms 6 gadiem, 2013.09.25 12:46

Jelgava