Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Asfaltēšanas darbu laikā pilsētā atkal veidojas sastrēgumi 13

Pirmdienas vakarā pilsētas centrālās ielas rekonstrukcijas dēļ Lielajā ielā, Rīgas ielā un blakus ielās atkal veidojas sastrēgumi, novēroja zz.lv.

«Satiksme Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim ir apgrūtināta,» ziņo Pašvaldības operatīvās informācijas centrs.

Jau rakstīts, ka pirmdien un otrdien plānots veikt asfaltēšanas darbus Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim. Asfaltēšanas darbu laikā Lielajā ielā slēgta brauktuves puse virzienā uz Pārlielupi no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim. Slēgta arī daļa Lielās ielas un Čakstes bulvāra krustojuma, luksofors darbosies dzeltenā mirgojošā režīmā, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Lielās un Akadēmijas ielas krustojumā no Akadēmijas ielas satiksme organizēta pa vienu braukšanas joslu, atļauti manevri pa labi virzienā uz Pārlielupi un taisni uz Uzvaras ielu. Uzvaras ielā satiksme organizēta pa vienu joslu virzienā uz tirgu, saglabājot pretējā virziena kustību līdz iebrauktuvei uz ēku 2a. 

Kustība Lielajā ielā virzienā uz Pasta ielu posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai organizēta vienā joslā. Lielās un Pasta ielas krustojumā virzienā no K.Barona ielas satiksme organizēta pa vienu kustības joslu ar atļautiem visiem manevriem un pa vienu kustības joslu virzienā uz K.Barona ielu. Satiksme virzienā uz Pārlielupi no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim organizēta pa pretējā virziena vienu joslu. 

Asfaltēšanas darbu laikā gājējiem slēgta pāreja Akadēmijas ielas krustojumā. Lielās ielas šķērsošanai ieteicams izmantot Katoļu ielas gājēju pāreju un pontona tiltiņu zem Driksas tilta. 

«Pilsētsaimniecība» lūdz autovadītājus izbraukšanai uz Lielo ielu izmantot Katoļu un Mātera  ielas.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Zigis

Jāciešās, negribās taču pa bedrēm braukāt!

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 21:36

Šoferētāja...

Nu, ziniet... Tas debīlisms un trakums, kas šodien pēc 17 iem darījās Jelgavas centrā, tas pārspēj VISU, pa visiem līdzšinējiem būvniecības mēnešiem!!! Igate aiztaisīja Čakstes un Lielās ielas krustojumu... Mašīnas griezās riņķī, traucē viena otrai, cita griež Ūdens, cita brauc pa Raiņa ielu... :) Bet, kad autobusu pieturā pie Unibankas vienlaicīgi sastājās 4 maršruta autobusi!!! :) Izbraucot laukā uz Lielās ielas, IZRĀDĀS, ka Igate izbraukšanai šitam VISAM ārprātam ir atstājusi 1 joslu!!! Pipec... :( Tas vispār bija kāzuss!!! Uzņēmu laiku, ceļš no Mehanizācijas fakultātes līdz Driksas tiltam ilga NIEKA 35 minūtes... :D Izcili!!!

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 22:35

moše

Vai tev nav ienācis prātā ka pie citu mašīnu stūres sēž tāda pate pamuļķe kā tu?

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 23:11

čiks

Pilnīgi piekrītu un problēma jau nav remontos bet satiksmes organizācijā, kuras nav vispār )))))aizver gan Lielo ielu gan Lietuvas šoseju, pa gaisu laizties ))))un Lietuvas šoseju vispār visas vasaras garumā pat asfalts nav vienai pusei uzliets bet vasara galā, tagad nepārtraukti līst un tad vēl mēnesīti un tad lies asfaltu un takal ceļi bruks kopā un atkal runās par augstiem grunstūdeņiem Jelgavā )))))

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 08:12

pārlielupe

Šoferētāja. Ak, Tu nabadzīte!
A ko lai rīdzinieki saka, kam bez visiem ceļu darbiem regulāri štopēs jāsēž. Nu pacieties dažas nedēļas. Pēc tam toties varēsi braukt pa normālu ielu.
Ko var vispār īdēt tauta. Kad netaisa ceļus, tad slikti, jo te esot bedrograda. Kad taisa ceļus, atkal slikti, jo, redziet, ir jāpastāv korķī. Kaitina.

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 23:00

Vārds.

Bedrograda jau vienalga paliks, salaboja tik galveno ielu, un tas nenozīmē, ka pārējā pilsētā bedres aizlāpās

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 23:24

pārlielupe

Vārds, Jelgava nav vienīgā pilsēta valstī, kur daļa ielu ir sliktas. Tā pati Rīgā ir kudi trakāka, Liepāja baisa, Dobeli vispār nav vērts komentēt. Tā jau vienmēr liekas, ka zāle zaļāka, kur mūsu nav.
Šoferētāja, nu taču liecies mierā. Tu arī gribi brīvdienās atpūsties tāpat kā Igates strādnieki. Viņiem arī ir darba laiks likumā noteiktajā kārtībā. Kāpēc tu domā, ka esi priviliģētākā situācijā? Nav jau visu laiku neērtības jāpacieš - vien dažas nedēļas.

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 23:23

Šoferētāja...

Vaaai, mOŠE, ku mīļi!!! :) Paldiesiņš Tev Lieliņš, Lieliņš!!! :D Pamuļķis pacs...

Redz! Es pat no mOŠES rindņu atkāpos... ;)
Atbilde Pārlielupei zolīda - Bet tas jau dikti labi, kad Andris ielas stutē augšā!!! :) Bet vai tas būtu jādara pirmdienas pēcpusdienā šaubos gan!!! Te jau pārmalts krustu šķērsu, ka naktīs mūsu būvnieki nestrādā... Bet, piemēram vakar, svētdienā Jelgavas ielas bija, kā izslaucītas! Varēja asfaltēt cik uziet... Ajjjj.... Ko ta nu te! :)

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 23:28

Liinux

Pareizi! Varens domu gājiens! Īgates darbiniekiem nav ģimenes un bērni, kas tētukus mājās redz tik vēlu vakaros UN svētdienās!!!! Lai tak viņi strādā vēl arī tajā vienīgajā brīvdienā, lai vienai aitai pie stūres nebūtu sastrēgumā jāsēz pirmdienas vakarā!

pirms 6 gadiem, 2013.08.19 23:55

Šoferētāja...

Protams, protams, protams... :) Visi tādi aizvainotie, ka pilnīgi bail!!! :) Paši, laikam, no Rīgas braucot, nosēdējuši korķos papildus + pa stundai, tik laimīgi, kā kaķēni, pienotavā ielavījušies... :) Ja pie šādas situācijas viss tiešām ir tik forši un perfekti, ladi!!! :) Man ta kas... ;)

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 00:09

Gogi

Aizej nopisies, nelaime, lai nav jāvaid pa forumiem.

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 07:41

Kurp iesim?

Cerams, ka vismaz būs paspējuši kaut ko sadarīt, jo nu jau atkal lietus un asfaltēt nevar.

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 07:31

guntis

SIKUMI ATBRAUCIET UZ GAROZAS IELU STARP ABAM DZELZCELA PARBRAUKTUVEM UN PASKATIETIES KAS TUR NOTIEK

pirms 6 gadiem, 2013.08.20 09:03

Jelgava