Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Devītklasnieku pēdējā mācību stunda 1

Šodien pilsētas skolās izskanējis pēdējais zvans. Fotogalerijā – Jelgavas 2.pamatskolas devītklasnieku pēdējā mācību stunda. 

Valsts pārbaudes darbu sesiju šogad pirmie atklās 183 Jelgavas novada, 16 Ozolnieku novada un 419 pilsētas 12.klašu audzēkņi. Obligātais eksāmens latviešu valodā notiks 21.maijā, bet matemātikā – 30.maijā. Vidusskolēniem būs jākārto arī viens izvēles eksāmens. Tie sāksies 24. maijā (Latvijas un pasaules vēsture) un ilgs līdz 20.jūnijam (fizika). Jāpiebilst, ka obligāto centralizēto eksāmenu svešvalodā 12.klašu skolēni jau nokārtoja martā. Šāda kārtība šogad bija pirmo reizi.

Savukārt 211 Jelgavas novada, 61 Ozolnieku novada un 518 Jelgavas devītklasnieku zināšanu pārbaude latviešu valodā sāksies 22.maijā. Eksāmens svešvalodā notiks 28. un 29.maijā, matemātikā – 4.jūnijā, bet Latvijas un pasaules vēsturē – 11.jūnijā.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava