Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Godina labākos mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos un viņu pedagogus 12

Ceturtdien Jelgavas kultūras namā pulcējās pilsētas labākie skolēni, kuri guvuši teicamus panākumus novada, valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos un dažādos konkursos.  

Skolēnu un viņu pedagogu pieņemšana pie Domes priekšsēdētāja tradicionāli tiek rīkota Pilsētas svētku laikā. Šogad atzinības raksti tika pasniegti 101 skolēnam no dažādām pilsētas izglītības iestādēm un 71 pedagogam. 

Viņu vidū bija Jelgavas 1.ģimnāzijas audzēkņi Sintija Sāviča, Laurita Tihonova, Mārtiņš Lejējs, Margarita Broša, Marija Ņedorezova un Jurita Sokolova. Jelgavas Valsts ģimnāziju pārstāvēja Sabīne Daina Kirkiže, Maija Sabule, Emīls Rotgalvis, Laura Pūpola, Ilva Luīze Šmelde un Beāte Bušmane.

Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēni Dāvis Šļumba, Signe Eglīte, Raivis Beņķītis, Reinis Jēkabs Ozols, Eduards Krastiņš, Mārtiņš Robežnieks, Brencis Pēteris Eglītis, Aivija Dukule, Klinta Gaisa, Krista Gaisa, Klinta Madara Greiliha, Gerda Poota, Patrīcija Oļševska, Roberts Kalniņš, Rolands Rudzons, Daniels Žoids, Ernests Kārlis Šteinbergs, Raitis Hibšmanis, Zane Sāviča, kā arī skolēnu mācību uzņēmuma «PAFF» un «Burkā kundzes» dalībnieki.

Jelgavas 4.vidusskolas audzēkņi Lauma Laurinoviča, Laura Boreja, Marta Kozļenoka, Ieva Strauta, Sabīne Šurna, Rosalina Fiļimonova, Anna Elīza Vereskuna, Liliāna Flandere, Mārtiņš Runkulis, Dzintars Brūvers, Klāvs Pumpuriņš, Kārlis Bušmanis, Kārlis Žūriņš, Kristers Grava, Patrīcijas Bila, Lauras Hofmane, Linda Kamola un Sallija Laura Kļavkalne.

Jelgavas 5.vidusskolas audzēkņi Simona Santa Neivarte un Edgars Umbraško. Jelgavas 6.vidusskolas skolniece Serafima Zabela. Kristīne Berļizeva un Anastasija Gricenko no Jelgavas 2.pamatskolas. Edijs Kristaps, Aldis Kalns un Rihards Pauniņš no Jelgavas 3.pamatskolas. Rita Aveniņa no Jelgavas 1.speciālās internātpamatskolas.

Jelgavas 4.pamatskolu pārstāvēja Katrīna Juhna, Amanda Zvaigzne, Lita Strode, Annija Karele, Alise Feldmane, Amanda Beņķe, Ieva Sorokina – Ozola, Mārtiņš Bariss, Vendija Ivane, Ralfs Leitis, Rihards Silārs un Kaspars Mendziņš. 

Tika sveikti arī Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi Roksana Liepiņa, Francisks Jemeļjanovs, Jānis Jansons, Karīna Risova, Jūlija Galjas, Evija Vītola, Vladislavs Čerņaks un Roberts Ulmanis, kā arī Jelgavas tehnikuma izglītojamie Emīls Ņikitins, Maksims Ņičiporovičs, Aleksejs Aleksejevs, Jānis Dauverts, Artis Slāģis, Elvis Vējkrīgers, Jānis Strautnieks, Inga Biseniece un Karīna Kuzmina. 

Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkņi Megija Bruce, Antons Astalovskis, Tomijs Endzelis, Jānis Čudars, Anna Aleksandra Vītiņa, Ketija Ringa – Karahona un Jānis Ēriks Grūtups. Andželika Matjuhova un Ilva Rozentāle no Jelgavas Bērnu un jauniešu centra «Junda», kā arī Kristaps Krūmiņš no Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra.  

Jāpiebilst, ka 30.maijā, vismaz nedēļu agrāk, nekā to paredz konkursa nolikums, Domes priekšsēdētājs pasniegs arī 50 latu naudas balvu tiem 7. – 12.klašu vispārējo un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, kuru vidējais gada vērtējums mācībās nav zemāks par 8,5 ballēm. Pērn šādi tika sveikti 134 pilsētas skolēni.    

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 12

SC

tie rublis un ravins briesmigi izskatas tadi nevar vairs but dome....

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 22:49

Greex

Tas SC nemaz nemāk pareizi rakstīt - tādu nejēgu arī no Domes jātur pa gabalu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 22:54

...

Kapeika - nevis Rublis

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 11:07

to sc

paskatieties un izlasiet, lūdzu, vērīgāk. Trešajā rindkopā viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts par Jelgavas Valsts ģimnāziju. :)

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 16:03

SC

Šogad, lai nemestu ēnu, nevajadzēja rīkot šo pasākumu. Kauns!

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 00:33

mamma

Kādu ēnu!? Bērni nav pelnījuši atzinību? Lai tavs bērns kādreiz nopelna kaut 1 augstu vietu olimpiādē un tad parunāsim. Ja šī godināšana ir bijusi jau daudzus gadus, neredzu iemeslus kādēļ šogad bērni to nebūtu pelnījuši.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 00:45

mammai no SC

Jums kauns nav- skaidrs, ka šī ir priekšvēlēšanu aģitācija!

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 00:50

SC uzvaras maršs

mama noteikti strādā Domē!

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 00:52

mamma

nē, man nav kauns. Strādāju par pārdevēju un lepojos, ka vairākus gadus pēc kārtas mans bērns ir godam cīnījies olimpiādēs un par to pagodināts. Un pagājušā gadā otrā pasākumā - par 50,-Ls balvas piešķiršanu arī mans bērns piedalījās. Un šķiet, ka arī šogad šī balva viņam tiks! To redzēsim nākošnedēļ.
Paldies par izrādīto atzinību.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 09:50

SKOLENS

Sadas godinasanas notikusas katru gadu. Personigi es uzskatu, ka atkal piesaucot velesanas ,tie cilveki ir vienkarsi kaitnieki.Iznak ,ka domei pirms velesanam pagride jalien.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 07:56

SC uzvaras maršs

Ar jums manipulē! Vai tiešām to nesaprotat!

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 19:45

Jelgava