Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Jelgavnieki vienojas svētku gājienā 22

Piektdien Jelgavas Pilsētas svētki piedzīvojuši kulmināciju – svētku gājienu, kas skanēja un rībēja cauri visai Jelgavai, pasludinot svētkus par atklātiem.

Sestdien, kā jau ierasts, sporta aktivitātes – veikborda sacensības «Jelgava Wake Open 2013», kurās piedalīsies 20 Latvijas labākie veikbordisti, kas skatītājus priecēs ar spilgtiem un elpu aizraujošiem trikiem uz ūdens aiz laivas. Pļavā pretī Jelgavas pilij - jāšanas sporta paraugdemonstrējumi, bet Hercoga Jēkaba laukumā – retro motociklu apskate.

Kā veltījums pilsētai izskanēs bērnu un jauniešu dziesmu un deju koncerts «Satiksimies Jelgavā!» ar 450 dziedošu un 300 dejojošu Jelgavas bērnu piedalīšanos, atgādina pašvaldības iestādes «Kultūra» sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Saule. Īpašie koncerta viesi – Rūta Dūduma, Juris Vizbulis, Līga Celma Kursiete un grupa «Tirkizband». Koncerta pārsteigums ir Latvijā pazīstamu cilvēku sveiciens pilsētai, kas tiks demonstrēti uz lielajiem ekrāniem koncerta laikā.

Savukārt svētdien, Pilsētas svētku noslēgumā, multimediāls koncertuzvedums ar Latvijā unikālu muzikālo strūklaku šovu «Satikšanās pilsētā». Roks, opera un deja uz vienas skatuves pie Jelgavas pils savienosies ar emocionālu video stāstu un īpaši izgaismotām, krāšņām, dejojošām, muzikālām strūklakām.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 22

Svimpis

Pilsētā svētki.Iet demonstrācija.Bet es sēžu mājās.Man ir menstruācija.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 23:48

2013.Rozenvalds.lv

Te virsrakstā teikts, ka "Jelgavnieki vienojas svētku gājienā. Ja nu par kaut ko vienojās, tad tā noteikti ir spēja pašiem radīt sev svētkus. Malači!
Gājiena dalībnieki izlikās nemanot vietvaras vēlmi iedzīvotāju atsaucību gājienā tulkot kā uzticības apliecinājumu. Cilvēki pamāja ar roku Domei, tās pārstāvjiem, jo tā pieņemts, gluži tāpat kā sasveicināties. Bet vienlaicīgi arī izteica piezīmes par vietvaras attieksmi, negodīgumu, savtīgumu, bedrēm, pirmsvēlēšanu remontiem un to organizāciju. Tas tik uz brīdi, jo nav taču jēga pašiem savus svētkus bojāt, noskurinājās un gāja tālāk svinēdami..
Es par to rakstīju jau pirms trim gadiem. Un pārlasīju šodien. Nekas nav mainījis. Tāda pati programma (šogad vēl nabadzīgāka), tāda pati vietvaras izrādīšanās un sevis izcelšana, tādas pati pieņemšana. Jelgavā jau smako no šitās sastāvēšanās. 1.jūnijā jāizvēdina!

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 00:22

Jelgavniece

Nu, feins pasākums!!! :) Bet, pašvaldība šoreiz kaut kā, nu, ne visai... Vēlēšanas tuvojas! :) Kaut ko grābj, skrien, steidzas!!! :) Mēs visi, Ģimenē, darbā, visi esam gadiem balsojuši par ZZS... Bija labi, it kā... Bet, šoreiz, laikam, pietiek, visi ir noskaņoti šogad balsot par Saskaņu! Būs, kas būs!!! Bet, sliktāk jau nu vairs nebūs! Šoreiz, tas ir tikai principa jautājums... Vienkārši, gadiem ir migla pūsta acīs, reiz varam par to "pateikties"... Nekā personīga!

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 00:53

ferdinands

tādu par ZZS balsotāju, diemžēl, daudz mūsu valstī, un tāpēc arī esamtur, kur esam

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 15:52

Jelgavniecei un Rozenvaldam

Patiešām žēl, ka to pilsētas labo, cienīgo un izaugsmē, attīstībā sasniegto jūs norakstāt uz pilsētnieku sasniegumu. Tieši ZZS koptā, lolotā un uzturētā taktika - slavināt padarīto, viest cieņu, gandarījumu par sasniegto, veicināt lepnumu par sevi, ir būtiskākais, kas palīdzējis jelgavniekiem sākt sevi apzināties, ieraudzīt, cik pilsētas skaista pārtapusi. Protams, tam nepieciešama sava atribūtika - arī domei, kas pirms 12 gadiem nebūt nebija cienījama vietvara. Un ko gan tie citi spēki, tikuši domē, darīs? Sāks ķidāt līdzinšinējos attīstības plānus, ieviest nobīdes, strīdēties par strukturālām pārmaiņām. Tak nevar visus ceļus gludus pataisīt, ja tam nav atvēlēti ES līdzekļi. Un jaunā vara, - lai vai kas būtu mērs, - varēs pārspēt to, ko spējis Rāviņš? Manuprāt, Rāviņš ir kā V.V.Freiberga - ar pašcieņas pilniem afirmācijas vārdiem mums gadiem ilgi ir veicinājis pārņemt - "mēs esam stipri, mēs esam skaisti, mēs..." Tā rezultātā mēs arī sākam apzināties, ka Jelgavā dzīvot ir forši. Ziniet, Rāviņam vismaz ir tas vecumposms, kad cilvēkam vairs nevajag krāt, toties ir gandarījums kaut ko izdarīt ārpus sevis robežām. Diemžēl Dainīšiem Liepiņiem, Sakaniešiem un visiem citiem pupu mizu malējiem tā ir vienīgi taktika nogāzt šo varu, lai ierāptos tronī un nospļautos pār cilvēku galvām. Atbildi uz jautājumu - vai tev pašlaik - personīgi - patīk dzīvot Jelgavā un vērot, kā tā attīstās? Tad ko tu knosies un gribi ieviest vēdināšanu? Par maz pārmaiņu? Gribi tuvāk tikt kādam amatam? Nesaprotu, kas tiem cilvēkiem- jelgavniekiem neapmierina- pilsēta aug griezdamās, nē, - bet vēl nav labi...

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 07:05

pilsētnieks

Labi būs tad,kad visiem būs labi,ne tikai tev un Rāviņam.Nevajag cerēt un darīt tikai ar Eiropas pabalstiem,bet kārtīga saimnieks redz kas viņa sētā darāms pašu spēkiem un ar savu prātu,kas šoreiz izpaliek...Nevajag slavināt šos iesūnojušos pašlabuma meklētājus,jo viņiem tak labi savās siltajās vietiņās-kā Dieva ausī.Jelgavai un jelgavniekiem vajadzīga jauna,strādāt griboša un varoša izpildvara,kas domās arī par iedzīvotāju vajadzībām,ne tik par labu krēslu,siltu vietu un kabatu piestūķēšanu!

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 09:47

2013.Rozenvalds.lv

Jelgavā pie varas nav ZZS. Te ir tikai LZS. Bet savā falsētā par Rāviņa nopelniem, tas jau tāds sīkums vien.
Jelgavā pat nav Zaļo partijas nodaļas. Un Jelgava ir viena ekologiski visnetīrākajām pilsētām, jo tik milzīga pilsētas daļa piečurā un piekakā gruntsūdeņus, kas agrāk vai vēlāk nonāk upēs. Un privātmājas nokurinot visu, kas pagādās, arī gaiss aukstajos mēnēšos ir slikts. Un visbeidzot atkritumu apsaimniekošana, tarifi u.c.. Kur vēl tik daudz haotiskās izgāztuves pilsētas nomalēs?
Bet tas jau tāds nieks, vai ne? Mums taču ir viss pārējais, tikai nemākam to saskatīt, vai ne?

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 10:47

Rozenvaldim

Klau, netīrais lops, kur Tu ņēmi, ka Jelgava ir visnetīrākā pilsēta? Atsauci vari iedot? Es tādu Jelgavu atceros 80-gados, kad Driksā un Lielupē nevarēja peldēties.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 10:50

ABRA

Pilnigi manas domas, pat nemacetu labak pateikt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 20:54

saprotu

zzs brežņevam vajadzēja soļot ar visiem JELGAVNIEKIEM nevis kārtējo reizi tēlot baronu un noplūkt cita cilvēka laurus kas to pasākumu saorganizēja

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 08:26

GAITS

Bet vins jau soloja. Ja vilkies pakala, tad neredzeji.Bet pilniba piekritu rakstitajai.Zel tadu Rozenvaldu un falsi jelgavniecu. No tiesas zel. Nu negribetu pie varas tadus.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 08:36

ha

vinš jau diez vai varētu ltv diskusijā bija dikti sazāļots

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 08:29

Rozenvaldam

Klau, pašu Tevi gājienā neredzēju- vai krāji žulti mājās? Balsojiet par Rozenvaldu- nebūs svētku, būs programma ar trim punktiem:
- vainas velšana uz vecajiem vadītājiem;
- reorganizācijas veikšana seku likvidēšanai;
- gatavošanās jaunajām vēlēšanām.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 10:48

Redakcijai

Kāpēc nav nofilmēti pārpālī esošie SC gājiena dalībnieki? Pārāh angažēti ar reklāmām esat?

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 10:52

Nesaskaņa

Angažētība jūtama Jūsu komentārā. "Nofilmēti" galerijā nav nevienas partijas dalībnieki.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 15:01

Redakcijai

Ja Jūs esat žurnālisti, kuriem rūp patiess situācijas atspoguļojums- vajadzēja tomēr nofimēt pārdzērušos mūļus gājienā no SC. Visa Jelgava redzēja, Jūs akli.
Neesmu ne par vienu partiju, nedz biedrs, nedz atbalstītājs, bet Jums SC reklāmas mirgo jau labu laiku.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 20:59

ozo

Gājiena sakarā ir arī negatīvas lietiņas , jo ne jau visi tur ejošie iet brīvprātīgi . Vismaz man pazīstamas pārdevējas brīvprātīgi / piespiedu kārtā . Domāju daudzi ne no brīva prāta tur gāja

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 14:34

FIFI

Ka reti riebigi cilveki, skaistas lietas padara ari riebigas. Jums Rozenvalda kungs tada lieta ka kauns ar ir.Tur jau ta lieta, ka jums lidz Ravinam ka vistai lidz erglim.Un tas jums ta grauz. Gruti, vai ne?

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 20:58

Jelgavnieks

Kas tas par stulbumu? Kapēc nav neviena bilde ar J4V orķestri? Tie jau bija galvenie ritma uzturētāji. Pārējie orķestri vienkārši stāvēja malā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 12:28

Jelgava