Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Labiekārtots Jelgavas skeitparks 8

Sestdien Jelgavā atklāts ar «Latvijas mobilā telefona» (LMT) finansiālu atbalstu izveidotais skeitparks. Skeitparka uzlabošanas darbi tika veikti projektā «LMT Jelgavai», tā galvenais mērķis ir radīt drošu un modernu vietu, kur pulcēties ekstrēmo sporta veidu piekritējiem.

Tika uzceltas trīs jaunas konstrukcijas, izveidota speciāla braukšanas kaste ar slīpumiem, uzbūvēta piramīda ar divām slīpnēm un uz zemes uzstādīta īpaša ekstrēmo sporta veidu izmantošanai paredzēta caurule. Tāpat tika veikti esošo konstrukciju uzlabojumi un veco būvju remontdarbi, informē LMT pārstāvji.

«Uzlabotais skeitparks ir ne tikai nozīmīgs pienesums esošajai Jelgavas sporta dzīvei, bet arī svarīgs visas pilsētas projekts. Tā realizācija ir pierādījums, ka Latvijā ir zinātkāri, apķērīgi, iniciatīvas bagāti un ar sportisku apņēmību apveltīti jaunieši, kuri vēlas līdzdarboties un kuri prot aizraut arī citus,» atzina LMT Biznesa klientu centra «Jelgava» vadītāja Agnese Lūkina.

Jelgavas ekstrēmo sporta veidu cienītāji skeitparka uzlabošanas darbus veica vairākus mēnešus. Jaunieši saviem spēkiem meklēja visizdevīgākos risinājumus, konsultējās ar citiem šīs jomas pārstāvjiem, lai kopā radītu pēc iespējas labākās konstrukcijas un sniegtu Jelgavas jauniešiem iespēju drošā vidē nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem.

«Šis projekts ir nozīmīgs gan man, gan citiem Jelgavas ekstrēmā sporta pārstāvjiem, jo skeitparks astoņu gadu laikā ne reizi nebija atjaunots. Vecās būves bija kļuvušas treniņiem bīstamas. Tā kā šī ir vienīgā vieta Jelgavā, kur jaunieši var nodarboties ar šo sporta veidu, desmitiem cilvēku riskēja ar savu veselību. Tagad viss ir salabots, uzstādītas jaunas konstrukcijas un var droši nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Projektus nekad neiesniedzu, bet sapratu, ja nerīkošos, Jelgavā izmirs sports, ko mīlu,» atzina projekta iniciators Artūrs Lūriņš. 

Projekta realizētāji ir pārliecināti, ka, turpinot šīs nozares attīstību, ieguvēji būs visi jelgavnieki, jo unikālu skeitparku izveidošana piesaista citus šī sporta vieda cienītājus no citām Latvijas pilsētām un valstīm.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Rasmiņa

Pasākums labs,ja neskaita izsistos zobus,salauzto žoklīti,traumēto galvaskausu un tas viss vienam jaunam 11 gadīgam puikam.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 17:01

Asdfgh

Ak dievs, fiksi jaataisa ciet, tas tachu ir biistami....

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 18:21

Vards

Ja nodarbojas ar tadu sporta veidu, tad jarekinas ar visu ko.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 18:44

Raivis

Nu zēna stāvoklis tiešām smags.Mediķi nocīnījās vairāk,kā stundu līdz viņš bija transportējams.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 18:31

Robis

Labi,ka bija ledushalles medmāsiņa,kas sniedza pirmo nepieciešamo palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 19:05

Skeitparkists

Negadījums noticis ārpus sacensību laika, t.i. pēc sacensībām. Sportists nebija pieredzējis, jo braukājās tikai pirmo sezonu, tāpēc arī nepietiekamu iemaņu dēļ, puika ir guvis tik smagas traumas. Uzskatu, ka atbildība ir jāuzņemas tikai un vienīgi pašam, jo visi, kas nodarbojas ar šo sporta veidu ir informēti, ka šādas traumas var gadīties kuru katru brīdi un tas nav paredzami. Nedrīkst nepieminēt arī to, ka sportista izvēlē ir arī ķiveres lietošana, lieto vai nelieto, ārpus sacensību laika, tas ir uz paša sportista pleciem. Tomēr uzskatu, ka skeitparks ir iespējams drošākā vieta Jelgavā, jo notriektu cilvēku uz gājēju pārejām ir vairāk, nekā jebkāda veida traumas skeitparkā, tāpēc jau neslēdzam ciet šīs pārejas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 20:49

elina

vai kāds var pastāstīt, kas īsti notika ar to zēnu un kā tika sniegta palīdzība?

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 21:44

Jelgava