Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Līdzekļus iegūst skeitparkam, suņu laukumam, videoklipam un «Lediņu» labiekārtošanai 1

Šodien konkursa «LMT Jelgavai» svinīgajā noslēgumā tika apbalvoti četri projekti, par kuriem jelgavnieku atdevuši visvairāk balsu - skeitparka atjaunošana, Jelgavas pilsētas dziesmas video ar skolēnu popkori, āra aktivitāšu laukums nometnē «Lediņi» un jauns suņu pastaigu parks. Par visiem projektiem kopumā jelgavnieki bija nodevuši 3194 balsis. Konkursa uzvarētājiem visu projektu realizācijai piešķirts finansējums septiņu tūkstošu latu apmērā.

«Jelgavā būs atjaunots skeitparks, Jelgavas pilsētas dziesmas video ar skolēnu popkori, uzlabots āra aktivitāšu laukums jauniešu nometnes teritorijā un jauns suņu pastaigu parks - tā ir lēmuši Jelgavas iedzīvotāji, pirmo reizi piedaloties konkursā «LMT Jelgavai» un balsojot par konkursa žūrijas izvirzītajiem divdesmit projektiem. Īpaši priecē, ka jelgavnieki bija visaktīvākie radošu un interesantu projektu iesniegšanā un konkurence bija ļoti sīva,» apbalvošanas pasākumā uzsvēra LMT prezidents Juris Binde.

Konkursa uzvarētāju noteikšana norisinājās divās kārtās, sākumā konkursa žūrijai izvirzot 20 finālistus un otrajā posmā jelgavniekiem balsojot no 20. līdz 24.maijam par kādu no saviem favorītiem.

Jelgavas skeitparka uzlabošanai piešķirti 1998,92 lati. Iedzīvotāju kopējais balsojums – 591 balss. Projektā plānots atjaunot skeitparku, radīt drošus apstākļus treniņiem un izveidot klāt vismaz trīs jaunas konstrukcijas. Kopš skeitparka uzcelšanas brīža 2005.gadā tas ne reizi nav ticis atjaunots, informē projekta iesniedzēji.

Jelgavas dziesmas video veidošanai ar skolēnu kori piešķirti 1800 lati, kopējais balsojums – 427 balsis. Projekta uzdevums ir izstrādāt kvalitatīvu Jelgavas pilsētas dziesmas videoklipu, kurā piedalītos skolēnu popkoris.

Āra aktivitāšu laukums nometnē «Lediņi» ieguvis 303 balsis un tūkstoti latu. Projektā plānots daļu no Jelgavas bērnu un jauniešu centra «Junda» nometnes «Lediņi» teritorijas pārvērst aktivitāšu laukumā, kur galvenais uzsvars būtu uz pludmales volejbola laukuma izveidošanu.

Bet Atmodas un Asteru ielas krustojumam piekļaujošajā lapegļu audzē par diviem tūkstošiem latu plānots izveidot iežogotu un labiekārtotu laukumu «Dod ķepu» suņu brīvām pastaigām, rotaļām un treniņiem. Teritorijā plānots izvietot labiekārtojuma elementus suņu saimnieku ērtībai: soliņus, sadzīves atkritumu urnas, specializētās urnas suņu ekskrementiem, „aktīvos” soliņus ar pedāļiem un vingrošanas stieni, velosipēdu novietnes un apgaismojumu. projekts ieguvis 271 jelgavnieka atbalstu.

Jāpiebilst, ka plašāks par skeitparkā iecerētajiem darbiem rīt varēs lasīt laikrakstā «Zemgales Ziņas».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Wišuks

Izlasījām arī plašāko rakstu zz.lv slejās un vienkārši vairs nevaram noklusēt par nepatiesiem apvainojumiet,ka no Ledushalles puses apzināti tiek bojātas konstrukcijas.

Mīļie vecāki un jaunieši,kas izmanto šo ,starp citu privātā teritorijā atrodošos skeitparku.

Cik man nācies dabā novērot ,tad sniegs nāk no debesīm
.Savukārt tas sniegs,kas tiek izvests no ledushalles,ledus gatavošanas rezultātā tiek izbērts (vasarā zālājā),bet ziemas mēnešos uz asfaltētās laukuma daļas,nevis uz konstrukcijām,kā minēts .Kas starp citu nemaz nav iespējams tīri tehniski,jo sniegs no ledusmašīnas krīt no metra augstuma,bet konstrukciju augstums sasniedz pat 4 metrus.

Kas attiecas par konstrukcijām,tad tās ir no metāla,pārklātas ar piesūcinātā finiera plāksnēm.Metāla daļām nav ne vainas,savukārt finierētām daļām protams mūžs nav bezgalīgs.
Izveidojot skeitparku arī jauniešu solījumi bija,ka paši visu uzpasēs ,remontēs,sakops un apkops,bet rezultāts ir pavisam cits:
(Šļirces,prezervatīvi,pudeles,izsmēķi,papīri,aprakstītas ledushalles fasādes sienas un pat smagās frakcijas fekālijas uz halles jumta,nerunājot nemaz par zālāju ap ledushalli.)
Un pilnai skaidrība,ja jau runa ir par mitrumu,slapjumu,tad lielāku postu tām konstrukciju plāksnēm izdara biežās lietusgāzes vai lietavas nevis sasalis,sauss ūdens (domāts sniegs)
Starp citu,katru rītu tiek savākti apmēram 2-3 maisi ar Jūsu kulturālās uzvedības un sportošanas pārpalikumiem,kuri neatrodas atkritumu urnās,bez zem konstrukcijām,vai vēja aizpūsti pie žoga Maximas pusē.

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 13:28

Jelgava