Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Pateicas par darbu skolā 11

Skolotāju dienas priekšvakarā pašvaldības paldies par radošu, kvalitatīvu, godprātīgu, kā arī ilggadēju darbu saņēma 36 Jelgavas pedagogi, pirmsskolas izglītības skolotāji un skolu saimnieki. Viņu vidū bija arī skolotājs Jānis Ozols, kurš jau 41 gadu māca fiziku Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas skolēniem.

«Par skolotāju Jāni Ozolu varu sacīt tikai to labāko. Brīnišķīgs cilvēks, atsaucīgs, izpalīdzīgs. Labs organizators. Ja mums nepieciešamas puķes vai zari, viņš vienmēr to sagādā, jo kopā ar kundzi iekopuši lielu, skaistu dārzu,» savu kolēģi slavē Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas direktore Brigita Preisa. Viņa piebilst, ka skolotājs, protams, ir autoritāte saviem audzēkņiem un savulaik bijis arī «vienkārši ideāls» klases audzinātājs.

«Jau vairākus gadus skolotājs runā par to, ka vajadzētu skolai mest mieru. Taču vasarā atkal zvanām, un Jānis Ozols neatsaka. Viņš taču pasniedz pilsētai un valstij ļoti nozīmīgu priekšmetu. Būtu grūti atrast aizvietotāju,» turpina direktore, atklājot, ka cienījamais pedagogs 18. novembrī svinēs savu 70 gadu jubileju. Lielāko tiesu sava darba mūža viņš pavadījis tieši Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā.

Par ilggadēju, godprātīgu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību pasākumā sveica arī Jelgavas 2.pamatskolas skolotāju Mārīti Neivarti, Mūzikas vidusskolas skolotāju Annu Zinovjevu, bērnudārza «Rotaļa» pirmsskolas izglītības skolotāju Intu Radželi un Jelgavas tehnikuma skolotāju Margaritu Mākuli.    Ar Jelgavas pilsētas Domes Pateicības rakstu par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību tika apbalvota Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Silva Sandra Dārzniece, Spīdolas ģimnāzijas skolotāja Daiga Krišāne, Jelgavas 4. vidusskolas direktora vietniece Ārija Puriņa, 5.vidusskolas skolotāja Ludmila Laguna, 6.vidusskolas skolotāja Irina Timofejeva, Jelgavas 3.sākumskolas skolotāja Dzintra Zingule, 4.sākumskolas skolotāja Inese Bergmane, bērnudārza «Sprīdītis» pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja Eva Lukjanska, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenere Lelde Laure, Jelgavas Ledus sporta skolas treneris Romāns Panteļējevs un Jelgavas specializētās peldēšanas skolas trenere Astra Ozoliņa.

Par veiksmīgu un radošu darbu bērnu un jauniešu izglītošanā sveica Jelgavas 2.internātpamatskolas skolotāju Guntu Paslausku, 1.pamatskolas skolotāju Ilzi Ivanovu, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas psiholoģi Ludmilu Soldatenoku, Amatu vidusskolas skolotāju Ivetu Balodi, Mākslas skolas skolotāju Nelliju Skujenieci, bērnudārza «Ķipari» pirmsskolas izglītības skolotāju Ivetu Grinbergu, «Rūķu mājas» pirmsskolas izglītības skolotāju Ivetu Līberti, izglītības iestādes «Zvaigznīte» metodiķi Oksanu Ružu un bērnudārza «Pūčuks» skolotāju Gitu Kulbergu.

Visradošāk ar bērniem, kā arī viņu vecākiem pastrādājusi bērnudārza «Pasaciņa» pirmsskolas izglītības skolotāja Astra Šteinerte, izglītības iestādes «Kamolītis» skolotāja Evija Lasmane, bērnudārza «Vārpiņa» skolotāja Dace Ērgle, «Gaismiņas» skolotāja Daiga Jubalte un izglītības iestādes «Varavīksne» skolotāja Liene Malkoviča.

Par radošu un kvalitatīvu darbu un ieguldījumu skolēnu pilsoniskajā audzināšanā sveica Jelgavas 1.internātpamatskolas skolotāju Regīnu Drustu, Bērnu un jauniešu centra «Junda» skolotāju Madlēnu Bratkuss, kā arī izglītības iestādes «Zemenīte» skolotāju Vizmu Jordāni. 

Skolas vides sakārtošanā un uzturēšanā par labākiem tika atzīta Jelgavas 4.sākumskolas direktora vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā Olga Parafjanoviča, 5.vidusskolas direktora vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā Žanna Kļeščinska un pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis» vadītājas vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā Lāsma Krasņikova.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 11

He

Un kur Jelgavas valsts ģimnāzījas izcilais angļu valodas skolotājs I.Ozols?

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 11:51

:)

Domes kundziņiem vajadzētu saprast, ka sasveicinoties sievietēm rokas nav jāspiež tik stipri, ka balti pleķi paliek, vai gribās rauties prom kā bildēs.

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 19:26

EEE

nU JA. lABAK JAU PADOT TADU JELU, AUKSTU KA MIRONIM. ROKASSPIEDIENS RAKSTURO CILVEKU.uN TAM JABUT SPECIGAM, NEVIS KNAPAM.

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 19:47

skolotāja

Brīnišķīgs pasākums SKOLOTĀJIEM !Paldies !

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 00:14

Sancho

Varaviksnes Liene tiesham ir pelniijusi so balvu.Lieliska skolotaaja;))

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 20:57

KKK

Mēs arī par skolotāju Lieni no PII Varavīksne, paties prieks,ka skolotāja ir tikusi novērtēta! Skolotājai Lienei novēlam palikt tik pat pozitīvai, atsaucīgai un mīļai!

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 14:50

to KKK, kas slikti mācījusies

patiess; tikpat

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 19:18

Reiz vakara viduskolā

Pēcsvētku sveicieni sk. Jānim Ozolam! Patiesi jauks skolotājs!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 14:46

Sanita

Paldies lieliskākajam Fizikas skolotājam Jānim Ozolam!!!
Vidusskolā iemācīt fiziku skolniekam, kuram pamatskolā tā priekšmeta faktiski nebija - ir kolosāls sasniegums un talants!
Atkal un atkal - paldies!!!
2002.gada izlaidums :)

pirms 6 gadiem, 2013.10.08 12:58

mamma (E_ _ _ a)

Liene (no varavīksnes) mēs ar Jums unpar Jums viemēr!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 22:28

Jelgava