Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Pirmsskolēni sagatavojuši apsveikumus maznodrošinātajām ģimenēm

Mēnesi sešu Jelgavas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi gatavoja apsveikumus, kas tiks nogādāti pilsētas maznodrošinātajām ģimenēm.

Akciju un konkursu «Svētku prieks sirsniņās 2013» rīkoja biedrība «Do It Creative», iesaistot pirmsskolas izglītības iestādes «Varavīksne», «Zemenīte», «Rotaļa», «Sprīdītis», «Lācītis» un «Pasaciņa». Kopā tika izgatavotas 124 apsveikuma kartītes un sadarbībā ar Jelgavas Jauniešu centru un Jelgavas Domi tās tiks nogādātas Jelgavas maznodrošinātajām ģimenēm, informē projekta vadītāja Sigita Permina.

Bērnu darbi tika izvērtēti trīs vecuma grupās. Vislielākais apsveikuma kartīšu skaits tika iesniegts tieši no piecgadīgiem audzēkņiem, tāpēc arī šīs kategorijas darbus vērtēt bija visgrūtāk. 3- 4 gadu grupā pirmo vietu ieguva Armands Rengarts («Zemenīte»), otro vietu Oskars («Varavīksne»). Piecgadīgo grupā pirmo vietu izcīnīja Kristiāns Ziediņš («Zemenīte»), otro – Terēza Priede («Zemenīte»). 6-7 gadu grupā gadam pelnīto pirmo vietu ieņēma Satīna Švinka («Zemenīte»), šajā grupā bija divas otrās vietas, kuras dalīja Jurijs Bokums («Zemenīte») un Kristaps Kaņepons («Rotaļa»). 

Katrs dalībnieks tika apbalvots un godalgotās vietas īpaši suminātas ar dažādiem saldumiem un noderīgām lietām.

Pievieno komentāru

Jelgava