Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Spītējot laikapstākļiem, jelgavnieki sakopj pilsētu 6

Šodien, Lielās talkas dienā, Jelgavā sakopšanas un labiekārtošanas darbi notikuši vairāk nekā 75 vietās.

Lai Spodrības mēneša aktivitātes rosinātu sakopt savu tuvāko apkārtni, atsevišķās vietās pilsētā tiek izvietoti lielie konteineri ar septiņu kubikmetru ietilpību, informē pašvaldība.

Lielās talkas rīkotāji ziņo, ka arī šogad lielākoties savākti tradicionālie atkritumi   – PET un stikla pudeles, papīra un plastmasas iepakojumi, kā arī  zaļie  atkritumi – vecās lapas, zari.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

j.g

Kā reiz izskatās konteiners pietalkots ar pudelēm unzaļajiem atkritumiem...

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 16:52

mandāts

Rāviņblice laikam gatavo vēlēšanu solījumus, lai "rukā" vēlētāji, vienīgi ja būtu kāda lentīte jāpārgriež

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 22:48

Bija rokas, divas rokas

Nu aktivitāte izsatās ļoti zema. Iepriekšēōs gados tika ziņots cik savākts maisu un par cik maisiem šis skaits ir lielāks nekā pērn. Šī gada talka ir atspoguļota 3 rakstos, kur vienā ir nožēlojams maisu skaits, citā plaši figurē arī kaut kādi mājsaimniecības melnie atkritumu maisi. Lielā talka, kuru pērnes par dienu vai nedēļu uz vienu vai otro pusi - vairs nav lielā talka, bet uzņēmuma individuālā talka. Es jau 2.gadu netalkoju, tieši organnizācijas dēļ. Cīnījos vairākus gadus, lai sakoptu savu dzimteni- daram jau priekš sevis taču, bet viss ir samērā bezcerīgs- sakopj tikai to, kas ērtāks vai redzamāks un izdevīgāks tieši kādam konkrētām cilvēkam, nevis pašiem iedzīvotājiem. Citos gados arī politiķi smagi bildējas ar cimdem rokās- šogad tāds klusums. Gribētos zz.lv izlasīt objektīvus datus un salīdzinājumu ar iepriekšējiem gadiem, par talkas rezultātiem (un nevajag te murmināt, ka nav jua svarīgi - cik maisi, bet gan to, ka ir cilvēki, kas vēlas sakopt vidi, kaut ar 1 maisa pienesumu!!!! SVARĪGI, ir arī saprast, ka Lielā talka izmirst- tad tikai pateicoties pašu organizētāju darbam.)

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 01:22

nelaipnā

Ko gribēt no galvenās organizatores Zane Ķinces, kas uz talku ieradusies kurpēs, nevis gumijniekos?

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 01:33

Vai

Rafa vaņkas un maškas savu suņu strumpuļus savāca?

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 09:30

membrāns

...kas tad tā par talku?Lūk,kādreiz bija talkas,ar sarkaniem karogiem un misiņa taurēm!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 16:10

Jelgava