Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Uzcītība mācībās «atmaksājusies» vairāk nekā 170 skolēniem

Lai gan pērn izveidotā konkursa nolikums paredz mācībās labākos Jelgavas skolu audzēkņus apbalvot trīs nedēļu laikā pēc mācību gada noslēguma, šogad skolēni, kam vidējā gada atzīme nav zemāka par 8,5 ballēm, tika sveikti jau 30.maijā. 50 latu naudas balvu ceturtdienas vakarā no pašvaldības vadības saņēma 169 jaunieši, kas ir par 35 vairāk nekā pagājušajā gadā.

Šogad pirmo reizi sveicamo skolēnu vidū ir arī Jelgavas 1.speciālās internātpamatskolas 9.klases skolniece Alise Dzelzkalēja, kuras vidējā atzīme ir 8,75 balles. «Mēs ar viņu ļoti lepojamies. Alise ir čakla ne tikai mācībās, bet arī sabiedriskajā darbā. Aktīvi darbojas skolas padomē. Alisei labi padodas vizuālā māksla un rokdarbi. Viņa prot «pavilkt» uz priekšu arī pārējos,» atzinīgus vārdus savai audzēknei velta direktora vietniece Ginta Strade. Meitenei, kura 1.speciālajā internātpamatskolā mācās no 1.klases, patlaban rit eksāmenu sesija un drīz būs izlaidums. «Būs žēl šķirties, bet novēlam Alisei atrast savu vietu. Lai ar viņu varētu lepoties visa Jelgava un vēl tālāk,» teic G.Strade.

Visvairāk (49) skolēnu, kuru vidējā atzīme ir vismaz 8,5 balles, mācās Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā. Naudas balva saņēma 7.klases audzēkne Elīza Čapļa, Aiva Birne,  Klinta Madara Greiliha, Mārtiņš Robežnieks, Evelīna Luīza Ķempele, Elīna Marcinkeviča, Matīss Ozols, Līva Siliņa, Laura Jurevica, Lauma Lejēja, Krista Gaisa,  Emīlija Kolča un Undīne Laurīte. 8.klases skolniece Linda Pīpkalēja, Madara Ratniece, Ieva Laila Kalniņa, Gerda Poota, Laura Saulāja, Rēzija Madara Fridrihsone,  Eliāna Sanda Veinberga, Elīna Dāviņa, Krista Evelīna Miezīte, Ketija Ringa-Karahona, Anastasija Soloveja, Evelīna Boriseviča, Kristīne Vamze un Egija Kupste. 9.klases skolniece Mārīte Putna, Valdemārs Reinbergs, Līga Astra Kalniņa, Juta Sarkisjane, Klinta Gaisa, Laura Staļģevica, Vita Plivča un Alise Šuliņa. 10.klases skolniece Līga Ūbele, Dārta Galiņa, Reinis Jēkabs Ozols un Alīna Sivicka. 11.klases skolniece Ieva Elīza Krišāne un Diāna Ļisova. 12.klases skolniece Marika Ragucka–Ragovska, Sigita Ragucka-Ragovska, Lidija Avotiņa, Viktorija Hlomova, Elīza Barkāne, Evelīna Tīrumniece, Maija Rozenfelde un Sintija Griķe.

Kupls pulks apbalvojamo (41) mācās arī Jelgavas Valsts ģimnāzijā – 7.klases skolniece Līvija Dana Rukmane, Sindija Dzalbe, Lauma Rūta Grīnberga, Lāsma Vasiļjeva, Renārs Ingars Graudiņš, Inese Jermakova, Elīza Paeglīte, Katrīna Truksne,  Anna Tomsone, Dagnija Grabuža un Pēteris Glušaks. 8.klases skolniece Zane Zaķe, Laura Reinholde, Agnese Blūmane un Rimants Šveicars. 9.klases skolniece Elīna Rūsa, Kristīne Šileiko, Sabīne Mizūne, Signe Rudko, Karolīna Jankovska, Līva Elizabete Liepiņa un Marta Barone. 10.klases skolniece Laine Beķere, Olga Rimdenoka, Linda Birziņa, Edvards Kalniņš, Edvards Dumpis un Agnese Karlsone. 11.klases skolniece Karīna Bogdanova, Laura Kadile, Gundega Mūrniece, Laura Freimane, Anta Eveliņa un Laurita Kvača. 12.klases skolniece Sabīne Daina Kirkiže,  Valentīns Jonovs, Dagnija Kroģere, Lāsma Veigule, Diāna Kalniete, Maija Sabule, Armands Jēgers un Ivars Dzalbs.

Jelgavas 6.vidusskolu pārstāvēja 7.klases skolniece Elīza Molotkova, Rafaella Serpeiko, Raimonds Bojaruns, Jūlija Dmitrijeva, Darja Guseva, Anna Ševčenko un Jekaterina Vogoļenoka. 8.klases skolnieks Dmitrijs Barsukovs, Vladislavs Basalajs, Ronalds Borisovs, Aiguļa Ibragimova, Diāna Žogota, Nadežda Artemjeva, Daniels Ivanovs, Diāna Kovaļčuka un Veronika Labore. 9.klases skolniece Alīna Abramčika,  Dmitrijs Kočemazovs, Veronika Losicka un Anna Ponomarenko. 10.klases skolniece Valērija Zubrika, kā arī 11.klases skolniece Viktorija Juškēviča, Darja Smirnova un Jūlija Žarkova.

Jelgavas 5.vidusskolā teicami mācās 7.klases skolnieks Dmitrijs Kuņickis, Maria Stotskaja, Igors Miļuhins, Vladlena Berezovska un Demids Špakovičs. 8.klases skolniece Jeļizaveta Bļinova, Anastasija Geraseva, Ņikita Kikiņovs, Polīna Lovkova un Viktorija Smeckaja. 9.klases skolniece Elīna Jakovļeva, Adelīna Bondare, Diāna Pavulāne un Anastasija Sulojeva. 10.klases skolniece Anastasija Kraveca un Kristina Petkuna. 12.klases skolniece Darja Aļeiņikova, Jeļena Klimanoviča, Oksana Mitrošenko, Ksenija Petrova un Edgars Pustovalovs.

No Jelgavas 4.vidusskolas balvu saņēma 7.klases skolniece Kerolaina Stepe, Ulla Kristiāna Ģingule un Ivars Dille. 8.klases skolniece Loreta Fiļimonova, Evita Poļšakova, Ilona Murāne, Linda Kamola, Sallija Laura Kļavkalne, Ralfs Rogaļevs un  Agita Dreimane. 9.klases skolniece Rosalina Fiļimonova, Egija Antoņeviča, Austra Laima Aprāne un Kitija Mināte. 10.klases skolniece Dagne Galvanovska un 11.klases skolnieks Edgars Supe.

Apbalvojamo vidū bija arī Jelgavas 2.pamatskolas 7.klase skolniece Veronika Mirzajanova, 8.klases skolniece Kristīne Berļizeva, Angelīna Gavrilova, Anastasija Gricenko, Jeļizaveta Gridjuško, Sofja Gridjuško, Jekaterina Manuhina un Natālija Sirotkina, kā arī 9.klases skolniece Elīna Semjonova.

Jelgavas 1.ģimnāziju pārstāvēja 7.klases skolniece Ksenija Furmanova, 8.klases skolniece Margarita Broša, 9.klases skolniece Aleksandra Bondareva, Jekaterina Kavecka un Artūrs Mazurs. 12.klases skolniece Bellinda Badūne un Līga Buša.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Jelgava