Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vadītāji Lielās ielas posmā pārkāpj noteikumus; policija pievērsīs uzmanību K.Barona ielas posmam 8

Neskatoties uz aizliegumu šķērsot Pulkveža O.Kalpaka un Lielās ielas krustojumu virzienā uz Dobeles šoseju, daudzi autovadītāji to dara, novēroja zz.lv.

Jau ziņots, ka no 29.maija satiksmei slēgta Lielā iela posmā no Pasta līdz Dambja ielai, tai skaitā slēgta izbraukšana uz Lielo ielu no Pulkveža O.Kalpaka ielas, bet Lielo ielu atļauts šķērsot tikai pa Mātera ielu. Taču daļa autovadītāju uz Lielās ielas izbrauc, nereti izraisot avārijas situācijas, jo satiekas ar pretī braucošajiem.

Pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» atgādina, ka virzienā no Pārlielupes slēgto Lielās ielas posmu var apbraukt pa Uzvaras - Dobeles - Vecpilsētas ielu, virzienā no Dobeles šosejas pa Pulkveža O.Kalpaka – Raiņa – Akadēmijas ielu; virzienā no Svētes ielas pa Pulkveža O.Kalpaka ielu – Raiņa ielu - Sarmas ielu.

«Pilsētsaimniecība» lūdz autovadītājus nepakļaut riskam sevi un citus, neizvēlēties slēgtā posma apbraukšanai K.Barona ielas posmu no Pulkveža Brieža ielas līdz Vecpilsētas ielai, kam noteikts dzīvojamās zonas statuss. 

Iestāde ir lūgusi Valsts policijai pievērst papildus uzmanību šim ielas posmam.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Resnais

Policija jau to zin! Trafarētajam Ford transit busiņam brauc purnā, bet tajā esošā persona policijas formas tērpā nekādi nereaģē. Latvijā tikai katram otram ir jāievēro CSN.

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 08:34

Māris

Pirms apmēram nedēļas nosūtīju vēstuli policijai, atgādinot par "bezpreģelu", kas notiek Garozas ielas slēgtajā posmā. Tā arī neviens policists nav tur manīts, laikam drīkst puslīdz oficiāli tās zīmes ignorēt. Skumji.

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 09:23

Māris

a kā tieši tev traucē tas bezpreģels jeb cauri braucošās mašīnas? imho tur kustības ātrums ir tik minimāls, ka kājāmgājējs aizies ātrāk.

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 11:54

Pirmais Māris

Gan mašīnas, gan bezpreģels. Grūti pat pateikt, kas vairāk. Arī pie minimāla ātruma tur tiek sacelti pamatīgi putekļi, bet lietus laikā - pamatīgi dubļi. Un ko darīt mums, vietējiem, ar maziem bērniem pie rokas un/vai ratiņos, kad vietā, kur kādreiz bija ietve, tagad brauc virsū kārtējais caurbraucējs?

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 12:41

Mārim....

Varētu būt, ka ja atbildīgās personas būtu domājušas ar galvu un zīmi" caurbraukt aizliegts" būtu uzstādījušas pie Rubeņu ceļa, tad tas "bezpridels" būtu mazāks.Neviens jau nav padomājis par to, kā Depo rajonā dzīvojošajiem tikt uz pilsētu.Variants tikai viens- pa apvedceļu caur "Ožiem", jo izbraucot no Depo rajona,zīme stāv pirms pārbrauktuves.Tas nozīmē-"lidojiet" vai braucat caur Ozolniekiem, jo apvedceļš Mežciema virzienā arī tiek remontēts un Lietuvas šosejas posms tāpat un tūlīt tur vienu posmu vērs ciet, ja tas nav jau izdarīts.Ko darīt iedzīvotājiem?Pārkāpt. Un tad jau tiešām-kāda starpība pa kuru ceļu. Lien tai zīmei pa kluso garām un brauc pa Garozas vai pa Rubeņu ceļu-tāpat esi pārkāpējs, tik ceri, ka neuzrausies.Lai gan vienkārši atrisināma lieta-zīmi pārnest pārdesmit metru tālāk,lai iedzīvotājiem uz centru nav jālido vai jābrauc caur Maskavu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 10:22

Māris

"Ko darīt iedzīvotājiem?Pārkāpt."
"Fantastiska" attieksme :(
Rubeņu ceļš arī tiks rakts, cik saprotu. Tāpēc arī tā zīme ir uzlikta jau pirms pārbarauktuves. Protams, pagaidām to varēja pārlikt tālāk. Bet Rubeņu ceļš jau nu arī nav nekāda maģistrāle, arī tur vietējiem nav nekāda prieka rīt putekļus. Reti kurš tur brauc, ievērojot ātruma ierobežojumu 30 km/h. Vai tiešām tik grūti apbraukt apkārt pa apvedceļu, gar Latvijas pienu un pa RAF viaduktu? Neesmu mērījis, bet varbūt 5 km līkums sanāk. Nu un? Tas nav attaisnojums, lai ignorētu CSN...

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 12:38

moše

Gaidam Visuzinošā Vernona pārgudro pļūtienu!

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 10:47

Mārim...

Es neteicu, ka pārkāpt ir forši vai pareizi un atbalstāmi, bet lai nosodītu citus varbūt padomā vai pats nekad, nekur un neko nepārkāp?Gribētu redzēt Tavu viedokli tad, ja Tev katru dienu nāktos, kā minimums 2-3x dienā braukt to Tevis piedāvāto maršrutu.Par cik Tava problēma ir tikai dubļi un putekļi, tad Tev nesaprast tos, kas braucot apkārt - katru dienu piedzīvo lielākas neērtības, nemaz nerunājot par degvielu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 14:26

Jelgava