Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes aicina pārbaudīt zināšanas dabaszinātnēs un svešvalodās

Jelgavas pilsētas un novada ģimenes, kuras ir gatavas pieņemt izaicinājumu un pārbaudīt savas prasmes, veiksmi un zināšanas dabaszinātņu un svešvalodu jomā vai vienkārši apgūt ko jaunu, kopā pavadot laiku, 25. novembrī aicinātas uz ģimeņu sacensībām “Bibliomāni” Jelgavas pilsētas bibliotēkā.

Ģimeņu sacensību ideja tapusi Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārrobežu projektā “Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā”, lai veicinātu paaudžu sadarbību, rosinātu bērnus, vecākus un vecvecākus darboties kopā un apgūt jaunas zināšanas, mācoties vienam no otra, stāsta bibliotēkas projektu vadītāja Klinta Kalnēja.

Jelgavas pilsētas bibliotēka un projekta partneri – Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka – savās bibliotēkās organizēs ģimeņu sacensību pusfinālus, lai noskaidrotu aktīvākās un erudītākās ģimenes savā apvidū un sniegtu iespēju piecām visaugstāko rezultātu uzrādījušām tikties ģimeņu sacensību finālā Šauļos 8. decembrī. Par dalību sacensībās veicināšanas balvas saņems visas komandas.

Ģimeņu sacensības Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks 25. novembrī. Komandām būs jāpilda uzdevumi, kas saistīti ar dabaszinātnēm un svešvalodām. Pirms sacensībām tiks organizētas ģimeņu komandu apmācības, kuru laikā dalībnieki tiks informēti un sagatavoti sacensību uzdevumiem.

Detalizēta informācija par ģimeņu sacensībām un noteikumiem pieejama sacensību nolikumā. Pieteikties sacensībām var līdz 31. oktobrim, nolikumā prasīto informāciju sūtot uz e-pastu klinta.kalneja@biblioteka.jelgava.lv.

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Ģimeņu sacensības tiek organizētas Jelgavas pilsētas bibliotēkas “Interreg V-A” Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā 2014.–2020. gadam projektā “Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā”.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Jelgava