Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepirkumu uzraugi ļauj pašvaldībai slēgt līgumu ar «Uni San - Rimts» 5

Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) iesniegumu izskatīšanas komisija nolēmusi atļaut Jelgavas pilsētas pašvaldībai slēgt līgumu ar uzvarētāju iepirkumā par padomju laikā būvēta bērnudārza kompleksa rekonstrukciju Ganību ielā 66, liecina IUB paziņojums.

Saskaņā ar IUB informāciju sūdzības par šo iepirkumu bija iesniegušas SIA «AZ-Inter» no Saldus novada un SIA «RBSSkals Būvsabiedrība» no Rīgas.

Uzņēmumi sūdzībās pauda uzskatu, ka konkursā uzvarējušās pilnsabiedrības «Uni San - Rimts» piedāvājums esot nepamatoti lēts un tādēļ ir noraidāms. Tāpat tika apšaubīti dati par nodokļu parādiem.

Tika konstatēts, ka saskaņā ar VID administrēto nodokļu parādnieku datubāzes informāciju pilnsabiedrībai un tās biedram SIA «Rimts» nebija nodokļu parādu, kas kopsummā pārsniedz 100 latus, bet pilnsabiedrības biedram SIA «Uni San» uz 7.jūniju bija nodokļu parāds 3315 latu apmērā.

Pašvaldības iepirkuma komisija no uzņēmuma bija pieprasījusi izziņu par nodokļu parādu, pēc kā saņēma izziņu, kura apliecināja, ka uz 19.jūniju SIA «Uni San» Latvijā nav VID administrēto nodokļu parādu, tostarp valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādu, kas kopsummā pārsniedz 100 latus.

Izvērtējot sūdzības, dokumentus un pasūtītāja skaidrojumus, IUB iesniegumu izskatīšanas komisija secinājusi, ka iepirkuma komisijas rīcībā nav konstatējami kādi iepirkuma procedūras pārkāpumi. IUB komisija nolēma atļaut Jelgavas pilsētas pašvaldībai slēgt iepirkuma līgumu ar atklātā konkursā noteikto uzvarētāju un atstāt spēkā iepirkuma komisijas pieņemto lēmumu par konkursa rezultātiem.

Saskaņā ar iepirkuma informāciju uz bērnudārza rekonstrukcijas darbiem pretendēja četri uzņēmumi - SIA «Latvijas Energoceltnieks» ar 2 545 067 latu līgumcenu, SIA «AZ-Inter» ar 2 260 093 latu līgumcenu, pilnsabiedrība «Uni San - Rimts» ar 2 051 215 latu līgumcenu un SIA «RBSSkals Būvsabiedrība» ar 2 375 266 latu līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Pievieno komentāru

Komentāri 5

to pašvaldība

kas lēti pērk, tas dārgi maksā!

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 21:47

ja kas

Dargako jau likums nelauj.

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 10:27

Fāters

Nu 200 000 pie 2milj nav jau nekāda baigi lielā starpība, lai būtu šaubas par darbu paveikšanu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 10:50

Fāters

pareizi jau teikts

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 11:04

Zmuris

Kād problēm, kamēr pietiks iedalītās naudas, tikmēr būvēs, kā aptrūksies tā būvnieks paziņos, ka esot cēlusies maxa celtniecibas materiāliem un lai dod vel, un iedos ar vai tad pirmā reize!

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 17:14

Jelgava