Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izšķirsies konkursa «Mis un Misters Jelgava» liktenis 2

Patlaban tiek lūkots pēc uzņēmīga cilvēka, kas apņemtos šogad rīkot pasākumu. Taču, par spīti organizatoriskiem misēkļiem, 23. oktobrī nakts klubā «Tonuss» paredzēta jauno dalībnieku atlase. 

Anita Baltrūna piedalījusies vairākos starptautiskos skaistumkonkursos un bijusi arī daudzu Jelgavas skaistumkonkursu organizatore, bet šogad tā grožus ņemt atkal savās rokās viņa nav gatava. «Ļoti negribētu, ka Jelgavā paliek bez šāda pasākuma, jo tas parāda, cik skaisti un talantīgi ir mūsu jaunieši. Diemžēl pati konkursu organizēt vairs nevēlos, jo bieži esmu izbraukumos ārpus Latvijas. Uzskatu, ka konkurss, kādu to redzu es, savus resursus jau izsmēlis,» atzīst A.Baltrūna. Tomēr viņa cer, ka drīzumā atradīsies uzņēmīgs cilvēks, kas būtu gatavs viņai oponēt, piekrītot jaunam izaicinājumam un kļūstot par «Mis un Misters Jelgava 2013» organizatoru. Anita labprāt ar savu atbalstu un palīdzību iesaistītos pasākuma rīkošanā. 

Pērn Jelgavas skaistumkonkursu organizēja Linda Paulauska, taču viņa to darīja pirmo un arī pēdējo reizi. «Viņai tas bija par smagu, tāpēc šogad atteicās no rīkošanas. Skaidrs, ka tas ir tikai entuziasms, jo algu par konkursa organizēšanu, sponsoru piesaistīšanu nevienam nemaksā,» piebilst A.Baltrūna un atzīst, ka pati to daudzus gadus darījusi prieka pēc un jaunajam organizatoram gatava palīdzēt ar padomu. 

Kamēr pasākumam tiek meklēts organizators, dalībnieku atlase ir sākusies. Tiesa, pirmā pretendentu pieteikšanās jau noritējusi, bet zemās atsaucības dēļ konkursantu sastāvs netika nokomplektēts un nācās domāt par papildu atlasi. A.Baltrūna informē, ka tā notiks 23. oktobrī pulksten 19 klubā «Tonuss». 

«Visi jaunieši, kas konkursā piedalījušies, atzīst, ka ir tikai ieguvēji. Daudz  iemācījušies – uzlabojuši stāju, guvuši lielisku skatuves pieredzi –, satikuši jaunus draugus, dažiem konkurss pavēris ceļu uz lielākām skatuvēm,» atzīst A.Baltrūna.

Kā labāko piemēru viņa min jelgavnieci Evu Dombrovsku, kura kļuva par «Mis Latvija 2011», bet pirms tam viņa plūca laurus arī Jelgavas konkursā. Septembrī Eva Latviju pārstāvēja pasaules skaistumkonkursā Indonēzijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jelgava