Izsolīs maksātnespējīgā «Bauskas piena» nekustamo īpašumu 1

Šā gada 21.jūlijā un 20.augustā ir plānotas maksātnespējīgā AS «Bauskas piens» nekustamo īpašu izsoles, liecina informācija laikraksta Latvijas Vēstnesis mājaslapā, ziņo Db.lv.

Izsolē plānots pārdot piena kombināta ēku un zemes gabalu ar platību 12,17 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma novērtējums ir 60 tūkstoši latu. Tiks arī izsolīta laboratorija ar bioloģiskās attīrīšanas iekārtām un zemes gabalatu 19,2 kvadrātmetru platībā. Sākuma cena noteikta 75 tūkstoši latu.Piedāvājumā ir arī «Bauskas pienam» piederoša divstāvu māja Bauskā un zemes gabalatu 600 kvadrātmetri. Sākuma cena 18,4 tūkstoši latu. Tāpat arī divistabu dzīvokli Bauskā, kura īpašuma platība ir 45,9 kvadrātmetri, bet sākuma cena 8,8 tūkstoši latu.Savukārt 20.augustā plānots izsolīt ražošanas un zemes gabalu ar kopējo platību 31,8 kvadrātmetri Nekustamā īpašuma novērtējums ir 550 tūkstoši latu.Sludinājumos arī norādīts, ka pārdodamo nekustamo īpašumu hipotekārie kreditori ir AS «GE Money Bank».Jāatgādina, ka Bauskas tiesa pagājušā gada februāra beigās atzina uzņēmumu par maksātnespējīgu, sākot ar 2008.gada 30.septembri. Maksātnespēju bija pieprasījusi piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība «Dzēse».«Bauskas piena» kopējās kredītsaistības veidoja gandrīz 4 miljonus latu pret «GE Money Bank», Lauku atbalatuta dienestu, zemniekiem u.c. kreditoriem. Uzņēmums veica arī daļēju modernizāciju, kas izmaksāja vairāk nekā 3,5 miljonus latu, no kuriem pusi nodrošina ES finansējums, bet otru pusi - «GE Money Bank».«GE Money bank» no maksātnespējīgā uzņēmuma «Bauskas piens» akcionāres Nadeždas Podkopajevas vēlas piedzīt 3,1 miljonu latu. Patlaban gan tiesvedība šajā lietā ir apturēta saistībā ar «Bauskas piena» maksātnespējas procesu, DB pastāstīja apgabaltiesas kancelejas vadītājs Ilvars Tomsons.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ruks

Interesanti, ar ko nodarbojas tas Lauku ATBALATUTA dienests? Laikam skaita tos GABALATUS 19,2 kvadrātmetru platībā? Paldies par jautrām ziņām!

pirms 11 gadiem, 2010.06.15 10:39

Jelgava