Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauno finanšu ekspertu titulu iegūst Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 10.kom klases skolēni 1

Jauno finanšu ekspertu titulus un galveno naudas balvu 500 eiro apmērā «Swedbank» Privātpersonu finanšu institūta rīkotajā skolēnu pētniecisko un radošo darbu konkursā «Jaunais finanšu eksperts» šogad izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 10.kom klase. Audzēkņi no Spīdolas ģimnāzijas kļuvuši par konkursa uzvarētājiem jau otro reizi konkursa vēsturē. 

Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēni savā darbā pievērsās tēmai «Ģimenes budžets un tā plānošana». Pētnieciskā un radošā darba izstrādes gaitā skolēni secināja, ka tikai katra desmitā ģimene plāno savu budžetu ilgtermiņā, un vecāki nepietiekami iesaista jauniešus ģimenes budžeta plānošanā. Lai sekmētu zināšanu apguvi, darba autori detalizēti izstrādāja mācību stundas plānu 7.-9.klasēm par tēmu «Manas ģimenes budžets», viegli saprotamā un uztveramā veidā mācot par ģimenes budžeta plānošanas iespējām un pamatprincipiem, skaidro konkursa rīkotāji.

Skolēnu izstrādāto mācību materiālu iespējams apskatīt «Swedbank» Privātpersonu finanšu institūta interneta vietnes manasfinases.lv sadaļā «Jaunais finanšu eksperts» un izmantot izglītošanas darbā skolās.

Konkursa trešo vietu un 200 eiro ieguvusi cita jelgavnieku komanda – Jelgavas Valsts ģimnāzijas 10.m klase par galda spēli finanšu prasmju apguvei «Budžetpols». 

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

rīdziniece

Sveicu! TV par Eiropu Spīdolas skola gan izgāzās!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 09:54

Jelgava