Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunu ietvi Garozas ielā varētu sagaidīt vien nākamgad 11

Desmit Parka un Garozas ielas māju iedzīvotāji gaida atbildi no pašvaldības par jaunas ietves izbūvi un notekgrāvja iztīrīšanu gar īpašumiem Garozas ielā. Vietējie ceļ trauksmi, ka ietve atrodas zem braucamās daļas līmeņa, tāpēc lietainās dienās applūst, slīkst arī dārzi.

«Lūdzam atjaunot ietvi braucamās daļas līmenī un nodrošināt lietusūdeņu novadīšanu grāvī. Gribam saņemt atbildīgo amatpersonu atbildi, kā tiks risināts gadiem ilgušais ietves remonts, jo ietves asfaltsegums ir pilnībā sabojāts,» savus jautājumu iedzīvotāji adresē Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietniekam Jurijam Strodam (Nacionālā apvienība).

Desmit vēstuli parakstījušie iedzīvotāji atbildi no pašvaldības vēl nav saņēmuši. Iestādes «Pilsētsaimniecība» speciālists Edgars Rubenis skaidro – Garozas ielas ietvju izbūve tiks iekļauta nākamā gada pašvaldības budžeta projektā, jo šogad šiem mērķiem līdzekļi nav paredzēti. Tāpat ielas posmā no dzelzceļa stacijas «Cukurfabrika» līdz Rubeņu ceļam plānots ierīkot caurteku, bet pie īpašuma Garozas ielā 55 tiks izbūvēta caurteka ūdens novadīšanai.

Jāatgādina, ka pašlaik Garozas ielā notiek ūdensvada un kanalizācijas izbūve. E.Rubenis informē, ka posmā no 45. līdz 58.namiem asfaltu pilnā platumā, nomales un zaļo zonu atjaunos SIA «Peer Aarsleff». Savukārt, lai sakārtotu ielu pie dzelzceļa pārbrauktuvēm, kur kanalizāciju neizbūvē, pašvaldība tērēs savus līdzekļus, izbūvējot arī divas pieturvietas ar paplašinājumu un nojumēm. Darbi par «Pilsētsaimniecības» līdzekļiem tiks veikti ielas posmos no «Cukurfabrikas» pārbrauktuves līdz īpašumam Garozas ielā 45 un no Rubeņu ceļa līdz otrajai dzelzceļa pārbrauktuvei.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Kalvis

Tas ir absurds! Katru gadu tagad būs šitāds bardaks uz Garozas ielas? Vai tiešām nevar visu pie vienas reizes sakārtot? Dusma par to, kā lietas tiek organizētas Jelgavā. Ceru, ka nākamajās pašvaldības vēlēšanās būs kāds jauns un entuziasma pilns politisks veidojums, kas mainīs kaut ko šajā pilsētā.

pirms 6 gadiem, 2013.10.10 17:00

olga

apnikusi jau tā izrakņātā Garozas iela. Solīja salabot līdz augusta beigām! Cik ilgi vēl čakarēs cilvēkus, kuri dzīvo Garozas ielā un depo rajonā?

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 08:36

Kalvis

Tas tiesa. čakarēs gan jau tik ilgi, kamēr šeit nesāks dzīvot kāds deputāta bērns vai pats deputāts.

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 11:08

Kurp iesim?

Pāšvaldības aģentūra ir vai nu viscaur korumpēta, vai absolūti nekompetenta. Savadāk nevar izskaidrot šos daudzus uzsāktos un nepabeigtu rākšanas darbus. Būvnieki netiek kotrolēti vispār. Parka ielas kanalizācijas projekta pabeigšanas termiņi tika aizkavēti vismaz pa pusgadu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 11:20

Kalvis

Tātad tās nav tikai manas iedomas, bet arī citiem ir tāds viedoklis. Cik esmu mēģinājis sazināties, vēl ne reizi neesmu ieguvis atbildi, vienmēr man liek zvanīt citiem. Un tāds riņķa dancis vien sanāk. Jo vienmēr neviens ne par ko neatbild un neko nezin. Žēl, ka tik tālu te viss ir novests. Pieļauju, ka liela loma tajā visā ir nevēlēšanās saprast iedzīvotājus, bet tikai vēlme spēlēties ar nodokļu un nodevu iekasējumiem.

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 11:24

No malas

skatoties, liekas, ka Jelgavā nekādi gājēji nav paredzēti. Kalnciema iela/ceļš - nekādu ietvju. No šīs ielas nogriežas šķērsielas (piemēram, Bērzu ceļš), nekādu ietvju, kaut gan tik daudzas mašīnas šeit nogriežas uz Maximu un Mājai un dārzam, un skolēniem ceļš uz skolu.
Centrā taisa un labo atsevišķās vietās katrus 3-4 gadus.
Autoostas teritorijā velns kāju var nolauzt

pirms 6 gadiem, 2013.10.10 19:00

pferdels

nu to nabaga Jelgavas autoostu vispār grib iegrūst nezkurellē , deputāti jau ar autobusiem nebrauc un Caune arī .

pirms 6 gadiem, 2013.10.10 20:57

no citas malas

caune ar savu jauno autiņu izbrauks cauri, vai tur ir ietves vai nav. Arī asfalts var būt-var nebūt, viņam pie kājas! Tādēļ visi ņemiet piemēru un pērciet jaudīgus džipus. Būs mazāk problēmu :DDDD

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 10:15

liene

Hvatit nitj pro etogo Caune. VI sami kazhdij raz jh izbiraete v dumu ,a potom noete.

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 10:52

dorogaja ļenočka

tut ņikto ņe noet, a hvaļit!- našego dorogovo papuCaune.

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 11:15

Jelgava