Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā diviem līgotājiem liek apdzēst ugunskurus 2

Līgo naktī Jelgavā diviem līgotājiem likts apdzēst ugunskurus, kas bija iekurti namu pagalmos, aģentūru LETA informēja Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Svētdien, 23.jūnijā, ap pulksten 22.50 Stacijas ielā tika konstatēts, ka kādas mājas pagalmā deg ugunskurs, pie kura atradās sieviete, kura bija alkohola reibumā un kura paskaidroja, ka svin Līgo svētkus un dedzina ugunskuru. Pašvaldības policijas darbinieku klātbūtnē sieviete ugunskuru nodzēsa.

Savukārt ap pulksten 23.20 pie krūmājiem Aspazijas ielā ugunskuru dedzināja kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka svinot Līgo svētkus un tāpēc dedzina ugunskuru. Arī šeit pašvaldības policijas darbinieku klātbūtnē ugunskurs tika nodzēsts.

Kā liecina Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīva informācija, Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi neaizliedz kurināt ugunskuru privātajā teritorijā, taču bez īpaša saskaņojuma tas ir aizliegts pilsētas publiskajās teritorijās un daudzdzīvokļu namu pagalmos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

Kāda ir atšķirība starp lapu dedzināšanu, kas ir aizliegta, un ugunskuru, kas ir atļauts, kā izrādās.

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 00:32

Hostel IV

Juridiskā atšķirība esot tāda, ka, pēc vietējiem saistošajiem noteikumiem, ugunskura dedzināšana privātmājas pagalmā nav aizliegta, bet atkritumu dedzināšana ir aizliegta. :) t.i., ja ugunskurs ir no atkritumiem, tad laikam saimnieks tiek vajāts; arī pērnās lapas laikam skaitās atkritumi. Dioemžēl, saistošajos noteikumos nav atrunāts, kāda tipa malkas pagales ugunskurā neuzskata par atkritumiem, jo tikpat labi jebkuru koka gabalu var traktēt kā atkritumu un vajāt to iedzīvotāju... Jelgava... ;)

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 08:45

Jelgava