Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā ielu bedrēs iestāda apmēram 40 atraitnīšu (ar foto) 7

Šorīt uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu «Metropole» darbinieki.

«Atraitnīšu stādīšanas akcija pilsētas ceļu bedrēs jau aizvadītajā gadā izpelnījās plašu iedzīvotāju atbalstu šādam klusam, bet pozitīvam «puķu protestam», jo, kā ik pavasari, bedres sadusmojušas ne vienu vien iedzīvotāju,» akciju vērtē rīkotāji. Jelgavā šorīt bedrēs iestādīti apmēram 40 atraitnīšu stādi, informē optikas salonu pārstāve Kristīne Gruzdova. Akcijas rīkotāji mudina ceļu uzturētājus un pašvaldības veikt savus darbus daudz atbildīgāk. Organizatori atvainojas ikvienam Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēs ikdienas gaitas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Nezinīte

Lūdz, paskaidrojiet: tas "patīk" "nepatīk" attliecas uz komentāru, kuram piekrīt vai nepiekrīt, vai uz rakstu! Man tikko sanāca, ka komentārs nepatīk, kaut gan domāju pilnīgi pretēji!

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 10:49

sandra

Man "pielēca" - var likt, cik grib - patīk/nepatīk, sistēma pati skaita nost un liek klāt. Mēs savukārt neredzam, cik (un ko) kāds ir atzīmējis. Kaut vai 100 patīk un 100 nepatīk - ekrānā vienalga tad būs "0". Tātad ekrānā ir rezultāts - starpība starp kaut ko... :(

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 17:53

N

Ja bedrēs stādītu puķes un tādas zīmes liktu uz ceļa, kas iet caur mežu no Vircavas līdz Lietuvas-Elejas šosejai, tad visticamāk tur būtu varen jauka puķudobe pāris km garumā un visa ceļa platumā.
Kā arī starp zīmēm ar mašīnu nemaz nevarētu izbraukt, būtu tikai ar velosipēdu jābrauc cauri :D

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 12:29

Labāk

būtu iestādījuši uz kādas aizmirstas kapu kopiņas.

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 13:02

Ješka

Tikai viens jautājums - kad tie stādītāji visu šo šmuci savāks??? Faktiski tā ir pilsētas piemēslošana - mētājas sadauzīti plastmasas puķu podi un salauztas "zīmes" pa pusi no Jelgavas! Vai tas akcijas rīkotāju prāt ir normāli?

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 13:46

Jelgava