Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 4.vidusskolu apbalvo par projektu «Math as Play» 1

Rīgas Tehniskajā universitātē ikgadējās Latvijas Skolu i-tehnoloģiju ekspozīcijas LatSTE laikā paziņoti konkursa «Nacionālā eTwinning balva 2013» rezultāti un apbalvoti veiksmīgākie pagājušā mācību gada eTwinning starptautiskie sadarbības projekti. 

Kopumā tika apbalvoti seši konkursa finālisti, tostarp arī konkursa uzvarētājs – Jelgavas 4.vidusskolas projekts «Math as Play» (skolotāja Ivita Steķe), kurā skolēni interesantā un radošā veidā apguva matemātiku. Konkursu rīko Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmā eTwinning. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā, kā arī iepazīstināt sabiedrību ar eTwinning pieredzi un popularizēt eTwinning projekta ideju Latvijā.

Jelgavas 4.vidusskola projekts konkursa vērtētājus pārsteidza ar radošu pieeju un ļoti strukturētu saturu. Skolēni no Francijas, Bulgārijas, Rumānijas, Spānijas, Vācijas, Turcijas, Apvienotās Karalistes un Latvijas divus gadus kopīgi strādāja pie projekta, paralēli īstenojot arī Comenius aktivitātes. Īpaši interesantas bija dažādās radošās aktivitātes – skolēni izveidoja dažādas matemātikas spēles, veidoja aptaujas un pēc tam statistiski apkopoja rezultātus par skolēnu zināšanām matemātikā, informē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Nozīmīgs ieguvums ir arī metodiskie materiāli, ko arī citi skolotāji var izmantot savā darbā. Projekta vadītāja Ivita Steķe skaidro, ka projekts bija vērsts uz skolēnu matemātiskās domāšanas, spēju, prasmju attīstību un to pielietošanu eksakto mācību priekšmetu programmās. Projekta rezultāti ir apkopoti un pieejam tīmekļa vietnē www.mathsasplay.eu.

Nacionālā balva piešķirta vienam projekta īstenotājam, savukārt visiem konkursa finālistiem ir eTwinning apbalvojums – vienam projektā iesaistītajam skolotājam apmaksāta dalība eTwinning starptautiskajā konferencē 2014.gada pavasarī, dalība LatSTE 2013, kā arī fināla projektu skolotājiem kopā ar skolēniem – apmaksāta ekskursija uz «Ahaa» zinātnes centru Igaunijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Buu

Lepojos un priecājos par J4V un skolotāju I.Steķi :)

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 10:44

Jelgava