Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas bērni aicināti pieteikties multikulturālajā teātra studijā “Pasaka”

Sabiedrības integrācijas pārvaldē darbu atsāk multikulturālā teātra studija “Pasaka”. Dalībai studijā aicināti pieteikties gan tie, kuri jau iepriekš tajā darbojušies, gan arī jaunie topošie mākslinieki, kuri vēlas iepazīties ar aktiermākslu, informē pārvaldē.

Studijā uzņem Jelgavas izglītības iestāžu 1.–4. klašu skolēnus gan no latviešu, gan mazākumtautību plūsmām. Bērni apgūs dažādas teātra miniatūras, iepazīstot cittautu un latviešu kultūru, teātra mākslu, tādējādi veicinot sabiedrības saliedētību caur kopīgu teātra spēli. Apmeklējot studiju, varēs pilnveidot sevi aktiermākslā, krievvalodīgajiem bērniem būs iespēja uzlabot vai apgūt latviešu valodas zināšanas.

Teātra studiju vadīs biedrību “Caritas” un “Eurika” bērnu neformālo nodarbību vadītāja Egita Matulēna.

Nodarbībām pieteikties var, zvanot pa tālruņiem 63005527, 63005467 vai sūtot pieteikumu (bērna vārds, uzvārds, vecums, izglītības iestāde un vecāku kontaktinformācija) uz e-pastu  linda.vovere@dome.jelgava.lv, vai klātienē Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Sezonas pirmā tikšanās 1. oktobrī pulksten 15.15 Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8. Nodarbības turpmāk notiks katru pirmdienu un trešdienu.


Foto: SIP

Pievieno komentāru

Jelgava