Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas bērnudārzā «Vārpiņa» pēc rekonstrukcijas atvērs jaunu grupu 20 bērniem

Jelgavā līdz novembra beigām tiks pabeigta Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes «Vārpiņa» rekonstrukcija un paaugstināta ēkas energoefektivitāte, kas ļaus bērnudārzā atvērt vēl vienu grupu 20 bērniem, uzlabot ēkas siltumnoturību un samazināt izmaksas par apkuri.

Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta aģentūru LETA informēja, ka pēc šā projekta īstenošanas bērnudārza ēka kļūs arī vizuāli pievilcīgāka.

Projekta «Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes «Vārpiņa» rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana» laikā tiek veikta bērnudārza ēkas jumta rekonstrukcija, fasādes siltināšana un rekonstruēta esošā ventilācijas sistēma vienā ēkas korpusā.

Bērnudārzā «Vārpiņa» izveidotas gandrīz 100 kvadrātmetrus lielas telpas vienai jaunai bērnudārza grupai.Projekta īstenošanas periods ir no šā gada marta līdz 31.decembrim. Projekta kopējās izmaksas ir 219 508 lati, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums - 119 420 lati un pašvaldības līdzfinansējums - 96 927 lati.

Darbus veic SIA «I.K.Būve», un patlaban ir paveikti vairāk nekā 65% būvdarbu, informēja Klismeta.

Viņa skaidroja, ka tagad bērnudārzā ir sešas grupiņas vairāk nekā 150 bērniem, bet pēc rekonstrukcijas bērnudārzā varēs atvērt vēl vienu grupu 20 mazajiem jelgavniekiem.

«Tas veicinās vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas šo bērnu vecākiem. Trīs jaunas darbavietas tiks radītas arī pašā bērnudārzā,» uzskata pašvaldībā.

Pievieno komentāru

Jelgava