Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas ielas attīra no smiltīm

Lai atbrīvotu ielas no sanesumiem, kas sakrājušies ziemas laikā, Jelgavā sākusies ielu tīrīšana no smiltīm un putekļiem, kas ielu nomalēs sakrājušies ziemas laikā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Ielu mehanizētā tīrīšana notiek ar specializētu tehniku: ielu tīrītājs izslauka ielu nomalēs esošos putekļus un pēc putekļsūcēja principa tos uzsūc. Ielu tīrīšanu nodrošina divi ielu tīrītāji, kā arī divas strādnieku brigādes.

Šogad ielu tīrīšana sākta vēlāk nekā pērn, jo līdz šim bija darbiem nepiemēroti apstākļi – sala vai lietus laikā tīrīšana nav efektīva.

Līdz maija sākumam paredzēts paveikt tīrīšanu visās asfaltētajās pilsētas ielās, kur ir apmales. Bet vēlāk profilaktiskā tīrīšana notiks vienu vai divas reizes mēnesī.

Līdz šim jau sakoptas pilsētas centrālās un maģistrālās ielas, piemēram, Lielā un Rīgas iela līdz Kalnciema ceļam, kā arī pievadielas: Pasta iela, Mātera iela, Akadēmijas iela un citas.

Tīrīšana notiek arī nakts laikā, tāpēc var tikt noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.


Foto: "Pilsētsaimniecība"

Pievieno komentāru

Jelgava