Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas jauniešiem ir viedoklis par līdzdalību un konkrēti jautājumi par reģiona attīstību

Diskusijā, kas norisinājās 22.novembrī Jelgavas 5. vidusskolā, Zemgales novada jaunieši pierādīja, ka viņiem ir savs viedoklis par Latvijas vietu Eiropas Savienībā un arī priekšlikumi, kas konkrēti būtu darāms, lai reģions attīstītos un jaunieši savu nākotni saistītu tieši ar šo vietu, atzīst diskusijas rīkotāji. 

Piemēram, skolnieks Dāvis ir pārliecināts, ka piedaloties Eiropas Savienības procesos, mēs veidojam savu nākotni un arī otrādi – šīs norises ir nesaraujami saistītas, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs rezultāts. 

Rosinošs un ļoti noderīgs sanākušajiem bija brīvprātīgā darba vēstnieces, Jaunatnes organizāciju apvienības «IMKA Latvija» biroja vadītājas Lindas Ūzuliņas uzsvērtais: «Jauniešiem un arī citām sabiedrības grupām ļoti svarīga ir iesaistīšanās brīvprātīgajā darbā, tāpat neiztikt bez vietējo pašvaldību atbalsta jauniešu organizācijām neformālās izglītības īstenošanā. Tas viss attīsta līdera prasmes jauniešos, kas tik ļoti nepieciešamas tālākajā dzīvē.» 

Un, rezumējot diskusijā izskanējušos viedokļus, Jelgavas 5.vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Ella Šakurova apkopoja: «Veiksmes formula ir atkarīga no katra cilvēka darbības – tas redzams gan lielās, gan mazās lietas!»

Kā ziņots, Jelgavā notika diskusija ar jauniešiem, studentiem, lauksaimniekiem un uzņēmējiem par līdzdalību reģionu ekonomiskajā attīstībā.

Pievieno komentāru

Jelgava