Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pašvaldība valsts svētkos pasniegs divas Goda zīmes un sešus Goda rakstus

Jelgavas pilsētas Dome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu «Goda zīme» un «Goda raksts» piešķiršanu, apstiprinot divus Goda zīmes saņēmējus un sešus Goda raksta saņēmējus, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Apbalvojumi tiks pasniegti Domes priekšsēdētāja rīkotajā pieņemšanā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai 17.novembrī.

Dome atbalstīja Apbalvojumu komisijas lēmumu piešķirt augstāko pilsētas apbalvojumu «Goda zīme» Jelgavas 4.vidusskolas direktoram Agrim Celmam - par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un ieguldījumu pilsētas vārda popularizēšanā, kā arī SIA «Evopipes» valdes priekšsēdētājam Edgaram Viļķinam - par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, augstu profesionālo meistarību, jaunu darbavietu radīšanu un par atbalstu sabiedriskām aktivitātēm Jelgavā.

Jelgavas pilsētas Domes apbalvojumu «Goda raksts» pasniegs SIA «Junoso» īpašniecei Jutai Vosai - par ieguldījumu pilsētvides sakopšanā, jaunu darbavietu radīšanu, lokālpatriotisma atbalstīšanu un sociālo palīdzību pilsētas maznodrošinātajām personām, kā arī SIA «Jelgavas Autobusus parks» ilggadējam autobusa vadītājam Dainim Lukmanim - par pašaizliedzīgu un priekšzīmīgu darbu.

Tāpat pašvaldības Goda rakstu plānots pasniegt Jūras spēku flotiles komandierim jūras kapteinim Rimantam Štrimaitim - par pilsonisko aktivitāti un ieguldījumu pilsētas vārda popularizēšanu, SIA «Jelgavas poliklīnika» kardioloģei Intai Zanderei un elektrokardiogrāfijas speciālistei Judifai Rjabikinai - par kopīgu ieguldījumu kardioloģiskā dienesta attīstībā, uzrādot augstu profesionālo meistarību veselības aprūpes jomā.

Goda rakstu paredzēts pasniegt arī biedrības «Šaha klubs Jelgava» valdes priekšsēdētājam Viktoram Krūmiņam - par nopelniem sabiedriskajā darbībā Jelgavas pilsētas labā, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra Jelgavā dislocētās 501.brigādes ārstam Valdim Skotelim - par augsta līmeņa profesionālo darbu neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanā Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem.

Kopā ar apbalvojumiem tiks pasniegtas naudas balvas - 150 lati ar apbalvojumu «Goda zīme», ar apbalvojumu «Goda raksts» - 100 lati.

Pievieno komentāru

Jelgava