Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Jelgavas ūdens” atvainojas par ūdens padeves pārtraukumu svētdien 12

Piepešs ūdens padeves pārtraukums svētdien, 28. oktobrī, ap pulksten 14.25 bija vērojams Jelgavā Lielupes kreisajā krastā vairāku daudzstāvu namu augšējos stāvos.

Pašvaldības kapitālsabiedrība “Jelgavas ūdens” informē, ka tajā laikā Pārlielupē Cukura ielā tika novērsta ūdenssaimniecības sistēmā radusies avārija. “Lai defektu novērstu, bija nepieciešams īslaicīgi samazināt spiedienu Jelgavas ūdensapgādes sistēmā, tostarp atvērt arī ugunsdzēsējiem domātos hidrantus,” paskaidro “Jelgavas ūdens” komercdirektors Andrejs Eihvalds. Viņš atvainojas jelgavniekiem par sagādātajām neērtībām un piebilst, ka tūlīt pēc avārijas likvidācijas, kas ilga apmēram desmit minūtes, spiediens tika atjaunots.

Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums nosaka, ka avārijas gadījumā pakalpojuma sniedzējam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma uz laiku samazināt vai atslēgt ūdens piegādi.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 12

mia

ūdens spiediens netika atjaunot vēl 23:00 vakarā. nevajag te muldēt, ka 10 minūtes. bet rēķinu gan piestādīs mistisku, vot tev atvainošanās.

pirms gada, 2018.10.29 17:54

rūsa

plus vēl pacēla augšā rūsu... ka pusstundu jātecina... lai nestāsta ka tā rūsa atlēca no mājas stāvadiem...

pirms gada, 2018.10.29 22:23

:)

Būtu labi tev paskatīties kādi izskatās iekšpusē stāvvadi kuriem ir 30 - 50 gadi. Labi ka pa tiem bez rūsas vēl kas var tecēt....

pirms gada, 2018.10.30 11:15

Rūsa

Rūsa neatlēca no stāvvadiem, rūsa atpeldēja no stāvvadiem! :D
Labāk pajautā apsaimniekotājam pirms cik gadiem mājai mainīja stāvvadus?

pirms gada, 2018.10.30 16:33

Ko tas dod

ka Jelgavas ūdens atvainojas. Veļasmašīna, kura sāka izdvest nesaprotamas skaņas un ar dīvainiem burtiem uz ekrāna reaģēja uz šo pēkšņo ūdens padeves zudumu, diez vai saprastu šo Jelgavas ūdens bezjēdzīgo atvainošanos. Un pēcāk oranžā ūdens lāvu ne tik. Varbūt nevajag baigi atvainoties, bet paust šo atvainošanos citādi,. samazinot oktobra rēķinus, jo tie ir pietiekoši milzīgi, lai neteiktu vairāk, un nebrīdināšanas zaudējumi ir Jelgavas ūdens problēma nevis iedzīvotāju. Un ūdens nebija arī Tērvetes-Vīgriežu ielas māju zemākajos stāvos, nevis tikai vairāku daudzstāvu namu augšējos stāvos. Cilvēki tā kā tādi dumiķīši šai pilsētā - tikai ar pienākumiem maksāt astronomiskos rēķinus, bez citām tiesībām saņemt atvieglojumus par nekvalitatīvo pakalpojumu.

pirms gada, 2018.10.30 08:45

pifs

Mēs esam vislabākie JŪ speciālisti no Rīgas, katrs ar dienesta auto katru dienu vizināmies turp atpakaļ uz Rīgu. Jelgavnieki to visu apmaksā ar saviem rēķiniem. Gandrīz jāaiziet uz puķu veikalu, jānomierinās.

pirms gada, 2018.10.30 09:09

Švimpāzijs

Cik tad ir tie milzīgie ūdens rēķini? 2,15 kubā? Ai ai ai.. Šausmu summa! Cirkulī 400ml kafija dārgāka!

pirms gada, 2018.10.30 23:23

sandzis

Tā arī bija... Spiediens tika atjaunots ne pēc 10 minūtēm, bet gan apm. pēc 30.
Dzīvoju 7.stāvā, un nekādu problēmu vairs nebija.
Cilvēki... Ko bļaujam?
Vai Jelgavas ūdenim avārijas gadījumā vēl jāsaskaņo savi darbi ar katru veļas mazgātāju vai boršča vārītāju? Tādēļ jau viņi atvainojas... Vai varbūt gaidījāt pastkastītē vēstuli no JŪ ar personisko atvainošanos? :-)

pirms gada, 2018.10.30 09:05

Tieši tā

! jāsaskaņo. Jāinformē! Laicīgi viss jāpārbauda, lai nerastos avārijas. Galu galā kāš pietiekoši lielu naudu, lai uzturētu sistēmas bez avārijām. Nesamaksāšu rēķinu, uzrēķinās soda procentus acis nepamirkšķinot. Sačakarēs manu veļasmašīnu un būs pofig! Jālabo man. Atbildībai jābūt abpusējai un 100 gadu tās atvainošanās.

pirms gada, 2018.10.30 13:50

Zinu!

Kad raks un rekonstruēs tīklus, tad atkal bļaus, ka viss saraksts, nevar normāli izbraukt utt! Jūs vienkārši tāda suga, kam viss slikti! Bija avārija un likvidēja. Rūsa jau ir mājas problēma, jo piemēram man pēc ūdens pārtraukumime nekad baigi rūsainais ūdens nav bijis.

pirms gada, 2018.10.30 16:30

SNG

NEVAJAG vainot lauķus, Jelgavas ūdeni pārvalda Saskaņa.

pirms gada, 2018.10.30 09:22

Jelgava