Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki aicināti doties lāpu gājienā; vakarā – bezmaksas dokumentālā filma

Lāčplēša dienā pulksten 17 Jelgavā notiks tradicionālais Lāpu gājiens no Dambja ielas līdz piemineklim Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā. Autovadītājiem jārēķinās, ka Lāpu gājiena laikā attiecīgajos ielu posmos uz laiku tiks slēgta satiksme.

Gājiena maršruts: Dambja iela, Lielā iela, Pasta  iela, Stacijas laukums, piemineklis Jelgavas  atbrīvotājiem, informē pašvaldība.

Gājiena laikā autotransportam tiks slēgta Dambja iela posmā no Dambja 22 līdz Lielajai ielai, Lielā iela līdz Pasta ielai, Pasta iela līdz Rūpniecības ielas rotācijas aplim, Stacijas iela posmā no rotācijas apļa līdz Zemgales prospektam.

Gājiens pulksten 17.40 noslēgsies pie pieminekļa ar svinīgu piemiņas brīdi Jelgavas atbrīvotājiem.

Gājienā ar lāpām aicināti piedalīties uzņēmumu kolektīvi, iestāžu, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, kā arī ikviens jelgavnieks. Gājienam var pievienoties jebkurā maršruta posmā.Savukārt pulksten 19 kultūras nama Lielajā zālē būs skatāma dokumentālā filma «Atmodas antoloģija», kurā tiek stāstīts par būtiskākajiem pagrieziena punktiem Atmodas laika vēsturē.

Filmas veidotāji piedāvā skatītājiem ielūkoties tā laika notikumu antoloģijā – kino hronikās, dokumentos, avīžu slejās un dalībnieku atmiņās, lai katrs pats rastu atbildes un novērtētu, cik nozīmīgs bija šis laiks pirms 25 gadiem.

Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Jelgava