Jelgavnieki labdarības akcijā «Eņģeļi pār Latviju» saziedo 854 latus 3

2.novembrī Jelgavā viesojās «Eņģeļu ekspresis», lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju «Eņģeļi pār Latviju» un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas smagi slimo bērnu ārstēšanai. Jelgavnieki šim mērķim saziedoja 854 latus.

«Ir saviļņojums par iedzīvotāju lielo atsaucību un vēlmi sniegt palīdzīgu roku tiem bērniņiem un viņu ģimenēm, kuriem dzīve sagādājusi daudz vairāk rūpju un izaicinājumu nekā ikdienā spējam iedomāties. Divu stundu laikā, kamēr pilsētā viesojās «Eņģeļu ekspresis», saziedotā summa ir apliecinājums tam, ka mums rūp un ka kopīgiem spēkiem mēs varam panākt daudz,» saka Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja.

Iedzīvotāji, kuriem nebija iespēja apmeklēt pasākumus, ir aicināti ziedot sakrātās monētas smagi slimo bērnu ārstēšanai līdz pat 15.janvārim «Swedbank» filiālēs, kā arī «Rimi» un «Supernetto» veikalos visā Latvijā, informē Ziedot.lv komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

Pašlaik fondā Ziedot.lv palīdzību lūgušas desmit ģimenes no Zemgales, kuru bērnu ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Tām nepieciešams atbalsts ārstniecības kursu un operāciju veikšanai  ārvalstu klīnikās, delfīnterapijas un rehabilitācijas programmu finansēšanā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kretins

Vai dienin, ko tik švaki??? Nevar but ka lielaka dala tur ir bomāri

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 21:04

Zuze

Pats noziedoji kaut latu, lai šādi runātu?

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 09:31

zinātājs

nu kretīns jau tikai kretīniski prot izteikt savu viedokli....

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 17:00

Jelgava