Jelgavnieki pretendē uz «Pieslēdzies, Latvija!» jubilejas balvām 1

5.novembrī Latvijas Nacionālajā operā tiks pasniegtas bezmaksas datorapmācību projekta «Pieslēdzies, Latvija!» jubilejas balvas, godinot aktīvākos skolotājus, seniorus un pašvaldības, kas pašaizliedzīgi iesaistījušies digitālās plaisas mazināšanai cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma. Projekts tiek īstenots jau piecus gadus, apmācot vairāk nekā 17 tūkstošus senioru visā Latvijā. Nominācijā «Gada iedvesma» Valsts prezidents Andris Bērziņš sveiks vecāko projekta dalībnieci – 95 gadīgo talsinieci Lidiju Burčaku.

Pretendentus nomināciju saņemšanai izvirzīja projektā iesaistītie skolotāji, audzēkņi, pašvaldības un apmācību organizētāji no visas Latvijas.

Kopumā apmācības šogad nodrošināja 130 pasniedzēji, no tiem 16 nāk no Zemgales. Viņi noslēguma ceremonijā pateicībā par ieguldīto laiku un darbu saņems diplomu un planšetdatoru. Skolotāju vidū ir Irīna Stapkēviča (Griķu pamatskola), Mareks Ignatjevs (Bauskas sākumskola), Tatjana Koļaņikova (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), trīs pasniedzēji no Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas - Dagnija Avota, Olga Spirta un Viktorija Agafonova, Guna Heidemane (Jelgavas 2.pamatskola), Judīte Poriķe (Jelgavas tehnikums), pieci pasniedzēji no Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra - Ieva Apine, Laimonis Kalnets, Liene Lēvalde, Reinis Rukmanis un Vladimirs Judins, Biruta Lasmane (Jēkabpils Valsts ģimnāzija), Inga Grīnberga (Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs), kā arī Inese Denisova (Tērvetes vidusskola). Ņemot vērā lielo mācīties gribētāju skaitu, vairāki pasniedzēji senioru apmācību turpinās arī novembrī un decembrī, informē projekta ieviesēji.

Zemgale bijusi aktīva pretendentu pieteicēja uz jubilejas balvu nominācijām. Pēc žūrijas atlases nomināciju finālistos iekļuvuši divi Zemgales izvirzītie pārstāvji no Dobeles, kā arī Jelgavas. Balvu saņēmēji tiks paziņoti noslēguma ceremonijā 5.novembrī. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Volmārs

Fu, kā pārlasījos - "Jelgavnieki pretendē uz «Piedzēries, Latvijai!» jubilejas balvām "!

pirms 6 gadiem, 2013.10.30 22:36

Jelgava