Jelgavnieks izveido kontu svarīgākajām Latvijas un pasaules ziņām 6

Jelgavnieks Ruslans Antropovs, kurš arī iepriekš aktīvi sekojis notikumiem Latvijā un pasaulē, izveidojis īpašu Twitter kontu @BreakingLv, kurā ziņo par aktualitātēm gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Viņš atzīst – grib, lai informācija par notikumiem pēc iespējas ātrāk nonāktu līdz Latvijas iedzīvotājiem: «Esmu pamanījis, ka informācija nonāk novēloti vai vienkārši nenonāk. Līdz ar to ne vienmēr veidojas pilnvērtīgs viedoklis par apkārt notiekošo. Tāpat gribēju atdalīt savu Twitter kontu no steidzamām ziņām, kuras ne vienmēr patīk maniem lasītājiem. Pagaidām savu kontu izmantoju breaking.lv reklāmai, bet pēc kāda laika izbeigšu to darīt.»

Viņš stāsta, ka teju visu informāciju par notekošo atrod Twitter, kur līdzīgu servisu ir daudz, bet latviešu valodā – nav. «Informācijas ticamībai pārbaudu, atrodot vairākus avotus. Cenšos to atrast ziņu aģentūrās, bet tas ne vienmēr iespējams. Tad cenšos atrast aculieciniekus ar foto apstiprinājumu. Jebkurā gadījumā noteikti parādīsies zibenstaka uz avotu, lai katrs lasītājs var pats pārliecināties un veikt savu personīgo izpēti,» skaidro R.Antropovs.

Viņš atzīst – Twitter kalpo tikai informācijas nodošanai, bet detalizēta izpēte, skaidrošana un analīze ir pārējo mediju uzdevums.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

tante

26 tweeti un 8 sekotāji, tā ir sensācija!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 21:42

onkuls

Konts tikai vakar izveidots. Savu viedokli izsaki citur.

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 22:23

kreisais patriots

interesanta doma, kāpēc gan nē!

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 22:33

liepiņvedis

ZZ priekšvēlēšanās slavināj liepiņziedus, dainuvjus un sareibušos , tagadīņ slavina atkal ne par ko. Nožēlojami.

pirms 7 gadiem, 2013.08.06 07:26

Ivo

Būtu progila bildi ielicis, citādi tā smieklīgā ola rēgojas - nesmuki odnako

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:59

Jelgava