Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavniekus aicina pievērsties vingrošanai

Slimību profilakses un kontroles centrs sāk izglītojošu pasākumu ciklu darbspējīgā vecuma iedzīvotāju motivēšanai fizisko aktivitāšu līmeņa paaugstināšanai savā ikdienā. Sestdien šāds pasākums notiks Jelgavā – sporta hallē. 

Izglītojošo pasākumu mērķis ir motivēt iedzīvotājus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt zināšanas un prasmes, kā palielināt savu ikdienas fizisko aktivitāšu līmeni, izvēloties individuāli atbilstošāko fizisko aktivitāšu veidu un intensitāti, tādējādi panākot ieguldījumu vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanā un sirds un asinsvadu slimību profilaksē.Viena pasākuma ilgums ir apmēram trīs stundas un ietver gan teorētisko, gan praktisko daļu, informē Jelgavas Sociālo lietu pārvalde. 

Pasākums Jelgavas sporta hallē notiks pulksten 10, to vadīs fitnesa treneris Armands Sukuts. 

Pasākuma norise: iepazīšanās, diskusija, fakti par vingrošanas labvēlīgo ietekmi uz veselību, testu izpilde, informatīvs apskats par dažādiem vingrošanas veidiem, izdales materiāla ar vingrojumiem apskate, vingrinājumu apmācīšana, ikdienas treniņprogrammu sastādīšana. 

Lai apmeklētu pasākumu, ir nepieciešams pieteikties pa tālrunis 63012535 līdz 1.novembra pulksten 12. Vietu skaits ierobežots.

Pievieno komentāru

Jelgava